Як знайти водія-експедитора.

Від водія- експедитора, як правило, залежить надійність логістичних процесів в компанії, збереження товару і лояльність контрагентів. Знайти надійного кандидата на цю посаду не завжди легко. Досвід, кваліфікація, відповідальність, вміння орієнтуватися в місті і виходити зі складних ситуацій - до водія-експедитора пред'являється чимало вимог.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - газети;
  • - звернення в кадрове агентство.
Інструкція
1
Складіть перелік критеріїв, які ви пред'являєте до експедитора м. Визначте ключові вимоги: від досвіду роботи і водійських категорій до особистих якостей і відсутності шкідливих звичок. Цей документ ви можете використовувати як шаблон для подачі оголошень, проведення співбесіди та наступних посадових інструкцій.
2
Перегляньте наявні резюме в інтернеті. У цьому випадку ви можете попередньо вивчити кандидатів, навести деякі довідки про кожного з них, а також уникнути витратного за часом попереднього відбору.
3
Дайте максимально інформативне оголошення на сайтах з пошуку роботи та в аналогічні газети. Перерахуйте вимоги до кандидатів, позначте рівень зарплати і передбачуваний функціонал. Чим чіткіше і детальніше буде ваше оголошення, тим менше зайвих дзвінків вас чекає.
4
Зробіть заявку в кадрове агентство. В даному випадку ви будете повинні сплатити послуги з підбору кандидата, проте в результаті отримаєте певні гарантії надійності пропонованого персоналу. Під час роботи з рекрутингової компанією ви можете пред'являти більш суворі вимоги до пошуку, оскільки, як правило, бази агентств не включають в себе випадкових і неперевірених кандидатів.
5
Перегляньте рекламні оголошення власників вантажних автомобілів, які надають послуги з експедирування вантажу. Більшість з них працюють на себе і мають відмінний досвід у даній сфері. Запропонуйте їм постійну роботу у вашій компанії або попросіть порадити своїх колег. Крім того, в даному випадку ви зможете здійснювати діяльність з використанням транспорту водія- експедитора.
Корисна порада
переманити хорошого експедитора з іншої компанії. Ви маєте на це повне право: кращі умови, хороша оплата і правильна мотивація - гідний метод розширення вашого штату.