Як намалювати птаха в польоті.

Зображення птаха, що летить здається досить складним. Однак з цією роботою впорається навіть починаючий художник. Ви можете намалювати синицю, орла або лебедя, користуватися тільки олівцем або розфарбувати малюнок.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання або креслення;
  • - олівці різного ступеня твердості;
  • - стірательная гумка;
  • - планшет;
  • - набір акварельних фарб;
  • - кисті.
Інструкція
1
Прикріпіть аркуш цупкого паперу до планшета. Заточите олівці - твердий і більш м'який. Подумайте, яку птицю ви будете малювати, виберіть цікавий ракурс.
2
Спробуйте що-небудь нескладне, але незвичайне - наприклад, покажіть синицю в польоті. Ця невелика птиця відрізняється цікавим оперенням різних відтінків, яскраво-жовтою грудкою з ефектною контрастною смугою і чорною голівкою з кумедними білими щічками. Її порівняно невеликі крила і хвіст в польоті розправляються і виглядають дуже красиво.
3
Почніть з начерку контуру майбутньої синиці. В середині листа легкими штрихами намітьте овал і маленький круг, розташовані поруч і трохи під кутом. Це контури тіла і голови, спрямованої вгору. Тонкою лінією позначте напрямок хвоста, поперек тулуба проведіть пряму - основу для майбутніх крил.
4
Почніть промальовування птиці. З'єднайте голову і тіло, по обидві сторони від тулуба зобразите широко розправлені крила. Обраний ракурс увазі погляд знизу - ваша синиця повинна парити. Одне крило розташовується нижче тулуба, інше - вище. Намалюйте контур хвоста у вигляді розправленими віяла.
5
Голову синиці загострити і закінчите її маленьким дзьобом. На крилах прорисуйте довге пір'я, такі ж пір'я позначте в хвості. У нижній частині тулуба зобразите стиснуті лапки. Уважно огляньте малюнок, зітріть зайві штрихи.
6
Ви можете зупинитися на карандашном начерку, але набагато красивіше виглядає птах, розфарбована аквареллю. Покрийте фон тонким шаром води за допомогою м'якої кисті і дайте їй трохи підсохнути.
7
Змішайте на пластиковій палітрі синю і білу фарби і великими мазками нанесіть їх на папір, акуратно обходячи контур малюнка. У деяких місцях додайте трохи води, щоб фон вийшов розмитим і імітував небо. Дайте акварелі висохнути.
8
Зафарбуйте грудку жовтою фарбою, головку птиці та широку смугу вздовж черевця зробіть чорними. Змішайте коричневу і сіру фарби і нанесіть мазки на крила і хвіст, імітуючи пір'я. Дайте акварелі трохи висохнути, наберіть на тонку кисть темно-сірий тон і акуратно прорисуйте контури окремих пір'я. Малюнок повинен бути повітряним, його межі - злегка нечіткими.
9
Наберіть на кисть білу фарбу і прорисуйте пір'я, проводячи довгі штрихи поруч з темно-сірими лініями і домагаючись плавних переходів світла і тіні. Покладіть білі відблиски на бічні частини голови синиці. Тонким пензлем, умоченою в чорну акварель, прорисуйте лапки, контур дзьоба, додайте трохи тіні біля основи хвоста. Малюнок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hP0SZLraMKg