Як краще видаляти бородавки.

Бородавки мають вірусну природу. І хоча більшість з них не небезпечні для здоров'я, але виглядають вони дуже непривабливо. До того ж нерідко після утворення однієї з'являються й інші. Тому затягувати з лікуванням не варто. Позбутися від бородавок сьогодні можна за допомогою різних методів.
Вам знадобиться
  • -сок чистотілу.
Інструкція
1
Зверніться до лікаря - це найбільш правильний шлях. Він допоможе з'ясувати, чи можна видаляти конкретну бородавку. Необхідно обов'язково відвідати фахівця, якщо бородавка кровоточить, відчутно заважає, почала змінювати форму, сильно збільшилася або стала болючою. В даний час є кілька методів видалення бородавок.
2
Вам можуть запропонувати видалити бородавки за допомогою лазера. В результаті лазерної дії залишається поглиблення, безслідно зникає через 2 тижні. Загоєння після даної процедури протікає безболісно, не вимагає обмежень при контакті з водою і в занятті спортом. Для того щоб видалити бородавки лазером, використовують 2 типи впливу. Один з них називається коагуляція бородавки карбондіоксідного лазером, а інший - лазерне випаровування бородавки, ербіевий лазер видаляє її шарами в кілька мікрон.
3
Електрокоагуляція. Бородавки видаляють струмом високої частоти. Він коагулює прилеглу тканину, цим закриває проникнення вірусу бородавки в здорові тканини, забезпечуючи відсутність кровотечі та дезинфікуючи. Але, тим не менш, цей метод не застосуємо для глибокого видалення бородавок, тому залишає після себе маленький рубчик.
4
кріодеструкцією. Видалення відбувається шляхом припікання бородавки рідким азотом. У ході цього процесу немає контакту з кров'ю, а це виключає подальше зараження здорових тканин. Але у цього методу є великі недоліки. Неможливо контролювати глибину впливу: якщо заморозка недостатня, її доведеться повторювати ще раз, а при надмірній - може сформуватися рубець або шрам. Також після процедури залишається помітний набряк і епідерміальний міхур, який може триматися після видалення бородавки кілька днів.
5
Якщо вирішите скористатися хірургічним втручанням, то повинні пам'ятати, що після нього накладається шов, який залишає після себе помітний рубець. Цей спосіб видалення бородавок пов'язаний з крововтратою і збільшенням ризику вторинного зараження.
6
Позбутися від таких негарних новоутворень можна і за допомогою народних методів. Сік чистотілу - відмінний засіб від бородавок. Зріжте стебло рослини, щоб з'явився сік. Припечіть їм всю поверхню бородавки. Повторюйте процедуру кожні 6 годин. Для повного позбавлення від бородавки потрібно 2-3 дні. Якщо немає свіжої рослини, купіть в аптеці готовий сік чистотілу.
7
Зміцніть захисні сили організму. Вживайте більше свіжих фруктів і овочів. Дуже часто бородавки з'являються через зниженого імунітету або під час загострення хронічних захворювань.