Як намалювати їжачка з "Смішариків".

Їжачок - персонаж мультиплікаційного фільму «Смішарики», що завоював серця і дітей і батьків. А дітям властиво малювати свого улюбленого героя. Створіть разом з дитиною портрет Їжачка , що може послужити оформленням плаката, листівки і просто існувати окремим прекрасним малюнком.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, гуаш або фломастери.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали, потрібні для роботи. Розташуйте аркуш паперу вертикально. За допомогою простого олівця почніть робити начерк мультиплікаційного персонажа. Трохи нижче середини намалюйте велике коло. Якщо коло не виходить у вас досить рівним, можете використовувати підручні засоби - обвести кружку, блюдце або інший круглий предмет.
2
Поділіть «тіло» Їжачка на чотири рівні половини, провівши горизонтальну і вертикальну лінію через центр. Ці лінії намалюйте, злегка натискаючи на олівець. У верхній частині зобразите два кола, розташований зліва і праворуч від вертикальної лінії - очі персонажа. В них намітьте зіниці, злегка зміщені до перенісся. Над очима маленькими овалами позначте будиночком брови.
3
В центрі перетину ліній намітьте маленький акуратний ніс у вигляді трикутника. Від нього проведіть лінію до рота, намальованому у вигляді маленької дуги. По краях голови позначте маленькі вушка. Обведіть очі, тим самим отримавши оправу очок. Від неї намалюйте прямі дужки до вух Їжачка . Настала черга голок.
4
Починаючи з лівого боку, від перетину горизонтальної лінії і лінії голови, малюйте голки. Всього їх п'ять штук (якщо дивитися на Їжачка спереду). Дві розташовуються з боків і одна рівно посередині, утворюючи подобу корони. Трохи нижче голок намалюйте лапи-ручки у вигляді крапельок. Потім внизу лапи-ніжки у вигляді трикутників із закругленими кутами. Ластиком зітріть допоміжні лінії і приступайте до роботи в кольорі. Для неї вам більше підійдуть гуаш або фломастери.
5
Починайте наносити колір на голову і кінцівки. Покривайте все рівним шаром рожевого кольору. Потім зафарбовуйте голки фіолетовим. Після цього, не важливо - малюєте ви гуашшю або фломастерами, візьміть чорний фломастер і зробіть обведення. Чорним покрийте брови, ніс, рот, оправу очок. На зіницях залиште маленький білий круглий відблиск. Їжачок готовий.