Як намалювати танк Т-34.

Легендарний радянський танк Т-34 - одна з найнадійніших бойових машин часів Великої Вітчизняної війни. Його можна бачити у фільмах і на картинах. Нерідко? «? Тридцатьчетверки?» Найчастіше? стоять на постаментах на військових меморіалах. Намалювати такий танк можна олівцем.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - аркуш паперу;
  • - картинка з зображенням танка Т-34.
Інструкція
1
При малюванні військової техніки найголовніше - правильно зображати основні деталі і вміти опускати дрібниці. Звичайно, якщо це не технічний рисунок, де важлива кожна деталь. Малювати танк Т-34 можна в різних ракурсах. Якщо ви ще не дуже досвідчені, виберіть положення? «В профіль», оскільки в цьому випадку ви можете більш-менш точно визначити співвідношення частин без урахування перспективи.
2
? Танк Т-34 без гармати можна вписати в прямокутник. Прикиньте зразкове співвідношення довжини гусениць до висоті танк а до кришки люка. Тонким олівцем накидайте такий прямокутник. Лист краще покласти горизонтально. Якщо ви можете подумки «вписати» машину в дану геометричну фігуру, постарайтеся обійтися без зайвих ліній.
3
? Танк можна розділити на 3 частини. Це гусениці, середина і вежа. Умовний або намальований прямокутник розділіть на 3 частини по висоті. Середня частина і вежа приблизно однакові, гусениця - дещо ширше. Ці частини розрізняються і по довжині. Намалюйте одну над інший 3 смужки. На пушку поки не звертайте уваги.
4
? Прорисуйте гусениці. Зверніть увагу, що ця частина за формою швидше нагадує трапецію з округленими кутами, ніж овал. Між стрічками гусениці розташуйте колеса. У танк а Т-34 5 коліс розташовуються по одній лінії, а 2 крайніх - трохи вище. Це і додає гусениці трапецієподібну форму.
5
? Трапецієподібний форму має і середня частина танк а Т-34. Передній скос йде приблизно під кутом 30 ° до верхньої частини гусениці. Задній скіс розташовується приблизно під таким же кутом, але знизу є виступ. На малюнку олівцем не варто зображувати зайві деталі, тому намалюйте задній скіс просто нерівною лінією.
6
? Намалюйте вежу. У вас вже є розташований зверху прямокутник, вам залишається тільки скруглить його кути. Верхня лінія теж повинна бути нерівною, тому що в цій частині розташовуються кришка люка і приціл.
7
? Визначте довжину гармати. Зверніть увагу на те, що гармата складається з двох частин. Перша - коротка і широка, вона примикає до башти. Зображується вона у вигляді квадрата. Власне ствол намалюйте двома прямими лініями. Уточніть деякі деталі (наприклад, задня частина башти примикає до корпусу танк а не щільно, а під невеликим кутом). Приберіть зайві лінії.
Справжні танки можна побачити не тільки на військовому параді. У багатьох музеях військової техніки такі експонати стоять під відкритим небом і доступні практично кожен день. Вони можуть стати цікавим об'єктом для малювання. У самому музеї у вас навряд чи буде час для начерків, але ви можете зробити фотографію і по ній намалювати танк будинку.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби;
  • - кисть.
Інструкція
1
Розташуйте лист горизонтально. Олівцевими помітками позначте простір, який займатиме головний об'єкт на малюнку - танк. Праворуч і ліворуч відступите від країв листа приблизно на 1 см (для паперу формату А4). Зверху і знизу потрібно відкласти відстань в два рази більше.
2
Залишилося простір в центрі розділіть навпіл горизонтальною віссю. Потім лівий її кінець підніміть на сантиметр вгору, а правий залиште на місці. Проведіть нову похилу лінію, яка з'єднує ці точки. Це верхня межа гусениць танка. На рівні нижньої позначки, яку ви поставили в 1 кроці, проведіть відрізок, паралельний цій лінії.
3
Праворуч і ліворуч від країв відрізків намалюйте вертикальні лінії, вийшов прямокутник буде умовно позначати гусениці. Так само намалюйте гусениці на правому боці танка. Тепер вам потрібно «зрізати» нижні кути прямокутників і закруглити їх, роблячи форму деталі більш точною.
4
Всередині гусеничних стрічок намалюйте круги - 4 маленьких вгорі, 5 середніх внизу і 2 великих з боків. При цьому бажано не використовувати циркуль. Щоб коло від руки вийшов рівними, спочатку намалюйте квадрат. Потім з центру проведіть промені однакової довжини, рівної радіусу кола. Потім прорисуйте детально циліндричні деталі, з яких складається ланцюг гусениць.
5
Приступайте до малювання вежі танка, що складається з двох частин, і дула. Спочатку визначте розмір всіх елементів, і тільки після цього прорисуйте в подробицях форму і дрібні деталі - бійниці і люк.
6
Прямими лініями намалюйте кам'яний постамент, на якому стоїть танк. Зітріть зайві штрихи на начерку і розфарбуйте малюнок.
7
Спочатку нанесіть плями світло-жовтої фарби, змішаної з невеликою кількістю зеленого і коричневого. Потім залишилася площа заповніть відтінком хакі, який можна отримати, якщо змішати зелений, сірий і синій.
8
Зверніть увагу на те, як падає світло на об'єкт. Джерело світла знаходиться зліва, значить, протилежна сторона танка буде в тіні. Тут все відтінки повинні бути трохи темніше і холодніше.