Як намалювати футболіста олівцем. Як просто намалювати малюнок кольоровими олівцями.

Навчитися малювати можуть перешкодити три речі: відсутність часу і наполегливості, а також страх невдачі. Але якщо ви твердо вирішили добитися бажаного, головне - правильно себе мотивувати і знайти пару годин для щоденних тренувань. Після них намалювати футболіста олівцем не складе труднощів.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці;
  • - м'яка тканина або папір для розтушовування (серветка);
  • - ластик;
  • - точилка або канцелярський ніж;
  • - вихідне зображення;
  • - калька.
Інструкція
1
Вивчіть фотографії та відео з футболіста ми. Зверніть увагу на їх руху, напруга м'язів, міміку обличчя. Виберіть формат бажаного зображення. Ви можете зобразити футболіста в повний зріст, до торсу або портрет. Також необхідно визначитися з позою, у якій хочете його намалювати. Він може здійснювати удар по м'ячу або бігти, статично стояти, сидіти на поле та ін.
2
Визначте характер і напруженість моменту. Це необхідно передати через рухи футболіста , міміку його особи, напруженість мускулів. Якщо ви знімати його в процесі гри, дайте зрозуміти, виграє команда чи ні, в бойовому він настрое або розслабленому. Всіма цими нематеріальними моментами, а не тільки визначальними аксесуарами, професійний футболіст відрізняється від простої людини в спортивній формі з м'ячем.
3
Потренируйтесь схематично зображати людей в русі. При цьому легко наведіть олівець по паперу, залишаючи нечіткі штрихи. Обведіть більш яскравою лінією найвдаліші моменти. Не намагайтеся відразу вимальовувати одяг. Спершу уважно розберіть футболіста «по частинах». Якщо є вихідне зображення, грунтовно придивіться, як лежать складки, тіні, повторює чи одяг рельєф м'язів спортсмена.
4
Зосередьтеся на зовнішніх обрисах футболіста . Обведіть футболіста простим олівцем по зовнішніх лініях (можете використовувати кальку, щоб не зіпсувати зображення). Спробуйте перенести їх на папір. При цьому малюнок буде схожим не так на чітке відображення деталей, а віддалено нагадувати растекшіеся візерунки фарби. Не натискайте з силою на олівець. Як і в попередній вправі, використовуйте легку штрихування. Після копіювання, обведіть вийшло зображення чіткою лінією. Копіювання дуже корисно в процесі навчання, саме так вчилися малювати відомі художники.
5
Додайте необхідні деталі в вийшло зображення. Весь час порівнюйте свій малюнок і фотографію (картинку). Уважно стежте за розташуванням тіней, покажіть м'язи, додайте необхідні деталі. Прорисуйте особа, якщо вона видно (на самому початку навчання спробуйте малювати футболіста спиною до вас - так буде простіше сконцентруватися на тілі і м'язах).
6
На місці тіней додайте кілька штрихів простим олівцем, від темних до світлих. Якщо перехід вийшов занадто яскравим і помітним, використовуйте м'яку тканину або папір, щоб створити ефект розмиття (можете використовувати палець, якщо не боїтеся забруднитися).
7
Коли завершите графічну частину, додайте трохи яскравості за допомогою кольорових олівців. Щоб штрихи же не бути явно вираженими і не впадали в очі, використовуйте вищевказану техніку. Для цього за допомогою канцелярського ножа зніміть з кольорового грифеля стружку. Розітріть її ганчірочкою або папером. Такий спосіб дуже добре підходить при забарвленні шкіри. Форму футболіста зробіть більш яскравою. Для цього підберіть необхідні кольору, візьміть олівець. Легкими круговими рухами поступово зафарбовуйте поверхню. Якщо потрібен більш насичений відтінок, сильніше натискайте на олівець. Розтушуйте кольорову поверхню м'якою тканиною або папером.
Зверніть увагу
Для досягнення хороших результатів, намагайтеся малювати щодня.
Корисна порада
Для розтушовування кольорових олівців краще не використовувати пальці.