Як знайти посилку на митниці. де шукати загублену посилку на митниці.

Ще кілька років тому ніхто не міг і мріяти про замовлення товару безпосередньо з Європи, Азії та інших частин світу. На сьогоднішній день споживач, який має вихід в інтернет, може собі це дозволити. Але, на жаль, посилка не завжди доходить до адресата. Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, ви можете дізнатися інформацію про рух посилки через інтернет, зателефонувавши або звернувшись в митний пункт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - телефон;
  • - документи.
Інструкція
1
Відстежите просування посилки по трекінгу, висланому вам на електронну пошту після обробки замовлення. Він складається з 13 символів, починається з двох заголовних англійських букв. Далі йде комбінація з 9 цифр і закінчується код двома буквами, які вказують країну відправника. Наприклад, RK457389923DE - посилка з Німеччини.
2
Трекінг слід вводити на сайті Пошти Росії (http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/trackingpo) або на Sir Jan (http://www.airsoft73.ru/tracking.php). У деяких випадках система відстеження дає збій. Тому можна подзвонити в довідкову службу ФГУП "Пошта Росії» - 8-800-2005-888 або EMS Пошти Росії - 8-800-2005-055 (дзвінки безкоштовні з будь-якої точки РФ).
3
Далі дійте згідно інструкції, наданої по телефону. По можливості їдьте на митницю. Візьміть з собою паспорт та його ксерокопію, роздруківку замовлення. Не забудьте взяти документ, що підтверджує оплату товару. Це може бути завірена виписка з рахунку кредитної картки, копія заяви на переказ грошей і виписка з рахунку - все залежить від форми оплати.
4
Повідомте митнику трекінг і надайте документи. Якщо у вашій посилці перебір товару, напишіть заяву на її видачу. Дана папір передається працівником в інше вікно, де підраховується митний збір і видається квитанція. Після оплати та заповнення паперів посилка видається вам на руки.
Зверніть увагу
При розшуку посилки можуть виникнути інші нюанси. Способи вирішення проблеми залежать від конкретної ситуації. Більш детальну інформацію про міжнародних поштових відправленнях ви можете дізнатися на http://www.russianpost.ru
Корисна порада
Посилку вам не видадуть, якщо в ній знаходяться заборонені предмети: вогнепальна зброя, наркотики, отруйні тварини та рослини, грошові знаки РФ і валюта, швидкопсувні продукти та напої.