Як знайти друга із США.

З появою інтернету і розвитком соціальних мереж стало можливим знайти людину в будь-якій частині земної кулі. Навіть у настільки віддаленій від нас Америці. Єдина умова при цьому - знати хоч якісь дані про шуканий.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - прізвище та ім'я людини.
Інструкція
1
Згадайте всю інформацію, яку знаєте про свого друга. Для успішного пошуку обов'язково потрібно знати його прізвище та ім'я. Крім цього можуть дуже допомогти номер телефону, адресу, назву університету чи організації, де він працює чи працював.
2
Пошукайте в соціальних мережах. Якщо ваш знайомий американець, його краще шукати на www.facebook.com. Тільки для отримання доступу туди вам спочатку потрібно зареєструватися в системі.
3
Після цього зайдіть на свою сторінку і введіть в поле поряд з написом «Пошук» його ім'я і прізвище латинськими буквами. Причому не так як чуєте, а так, як пишеться в оригіналі.
4
Після цього система видасть список людей з фотографією, зареєстрованих під такими даними. Уважно перегляньте кожного з них. Можливо, серед цих людей є й ваш друг.
5
Якщо ваш друг з Америки є колишнім громадянином Російської Федерації, його можна пошукати і в російських соціальних мережах, таких як «Однокласники» чи Vkontakte. Процес пошуку буде аналогічний вищеописаному. Тільки ім'я можна писати російською мовою. Також на цих сайтах є спеціальні форуми, призначені для пошуку людей.
6
Скористайтеся електронними каталогами телефонних номерів в США . Найпопулярніші з них WhitePages, SwitchBoard і AnyWho. Причому перші два ресурси є безкоштовними.
7
Зайдіть на дані сайти і введіть в поля пошуку ім'я, прізвище і місто проживання вашого знайомого. Якщо в Америці є телефон, зареєстрований на дане ім'я, система знайде цієї людини. Правда, дані слід вводити латиницею і правильної транскрипції.
8
Знайдіть людину за даними про місце його навчання або роботи. Багато американських університетів вивішують списки своїх колишніх і нинішніх учнів на своєму офіційному сайті. Подібним чином можна спробувати пошукати і за місцем роботи.
9
Скористайтеся безкоштовним ресурсом для пошуку людей http://people.yahoo.com. Реєстрація там не потрібна, але володіння англійською мовою буде не зайвим.