Як намалювати крила олівцем. Як намалювати ангела простим олівцем.

Птиця, ангел, кажан, крилатий дракон, метелик - всіх їх об'єднує те, що кожне з цих істот має крила . І дуже часто виникає питання при малюванні цих персонажів - як же правильно і красиво намалювати їм крила ?
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик.
Інструкція
1
Приготуйте потрібні для роботи матеріали. Після начерку фігури персонажа почніть виконувати малюнок крил.
2
Крило - це, по суті, видозмінена еволюцією кінцівку. Тому малюйте його так само, як руку або лапу (виняток - комах). Почніть малювати з плеча, ведучи тонку лінію, потім під невеликим кутом проводите лінію передпліччя і виводите її в один довгий палець.
3
Якщо ви малюєте крила птаха або ангела, відразу намітьте оперення, яке буде розташовуватися в нижній частині крила. Спочатку малюйте невеликі пір'я в безпосередній близькості від плеча, передпліччя і пальця. Потім вишиковуйте другий і третій ряд пір'я. Третій ряд буде набагато довшим всіх інших і останнє пір'їнка, розташоване біля «пальця», буде найбільшим. Далі уточнюйте пір'яний малюнок.
4
При малюванні крил дракону або кажана дещо інші правила. Ці персонажі не мають пір'я як таких, однак початок малюнка буде таке ж. Тільки після того, як ви намітили перший палець, потрібно буде розташувати і інші, починаючи від кінця передпліччя. Розміщуйте їх за принципом віяла. Після цього з'єднайте кожен «палець» з сусіднім перетинкою, позначивши її дугою. Далі уточніть малюнок крила - прорисуйте кісточки, на кінцях «пальців» можете намалювати кігтики. Майте на увазі, що кожен наступний «палець» буде коротшим від попереднього приблизно на одну четверту.
5
Малювати крила комах набагато простіше. Спочатку надайте потрібну форму крильцям метелики, бабки або іншого членистоногого. Потім, починаючи з місця «кріплення» крила до тулуба, ведіть лінії і створюйте будь-який малюнок. Не забудьте, що крила метелики мають не тільки сітчастий малюнок, на них до того ж розташовуються різні симетричні кольорові плями.