Як можна швидко розлучитися. Як можна отримати розлучення.

Розлучення - процедура малоприємна, досить клопітна, а іноді і дуже тривала: суперечки про дітей і спільно нажите майно можуть затягнутися на роки. Проте, подружжя цілком можуть розлучитися в короткі терміни.
Вам знадобиться
  • - позовну заяву в 2 примірниках;
  • - свідоцтво про укладення шлюбу;
  • - свідоцтва про народження (усиновлення) дітей;
  • - довідки з місця проживання позивача і відповідача;
  • - довідки про доходи позивача та відповідача;
  • - нотаріально завірена згода відповідача на розлучення;
  • - угоди про вихованні та утриманні дітей, сплаті аліментів, поділ майна;
  • - квитанція про сплату держмита.
Інструкція
1
Головна умова швидкого розлучення - обопільна згода і домовленість з усіх питань, які зазвичай виникають в процесі розірвання шлюбу. Розлучитися можна в органах запису актів цивільного стану (РАЦС) або в судовому порядку.
2
Якщо подружжя згодні на розлучення і у них немає спільних неповнолітніх дітей, шлюб розривається в органах РАЦС. Подайте спільну заяву у відділення РАЦС за місцем проживання або реєстрації шлюбу, сплатите держмито. Коли один з подружжя не може з'явитися в ЗАГС, оформляється два окремих заяви, причому згоду на розлучення відсутнього повинно бути нотаріально посвідчена.
3
Для розірвання шлюбу в органах РАГС встановлено місячний термін, відлік якого починається наступного дня після подачі заяви. По його закінченні подружжю видаються свідоцтва про розірвання шлюбу, причому присутнім при державній реєстрації розлучення досить хоча б одному з них.
4
Якщо у вас є неповнолітні діти (свої або усиновлені), розлучитися можна тільки через суд. Щоб не затягувати цей процес на довгі місяці, заздалегідь обговоріть, з ким із вас житимуть діти, визначте порядок спілкування з іншим батьком і родичами з обох сторін, домовтеся про сплату аліментів. Крім того, обговоріть всі майнові питання. Оформіть ваші домовленості одним або кількома угодами, завірте їх у нотаріуса або уявіть суду на затвердження.
5
Підготуйте необхідні для розлучення документи: - позовну заяву в 2 примірниках; - свідоцтво про укладення шлюбу; - свідоцтва про народження (усиновлення) дітей; - довідки з місця проживання позивача і відповідача; - довідки про доходи позивача та відповідача; - нотаріально завірена згода відповідача на розлучення; - угоди про вихованні та утриманні дітей, сплаті аліментів, поділ майна; - квитанція про сплату держмита.
6
Щоб максимально прискорити розлучення, подайте позовну заяву з усіма документами на особистому прийомі у мирового судді. Так слухання по вашій справі буде призначено швидше і розглянуто в одне засідання. Для розлучення через суд встановлено місячний термін з дня подачі заяви, по закінченні якого суддя повинен винести рішення про розірвання шлюбу і протягом 3 днів направити його до органів ЗАГС.
7
Пам'ятайте: розлучитися в короткі терміни можна тільки при згоді обох подружжя. В іншому випадку суд може призначити строк для примирення до 3 місяців, переносити засідання через неявку відповідача та т.д.
8
Майте на увазі, що мінімальний термін для розірвання шлюбу становить 1 місяць, тому не вдавайтеся до послуг посередників, що пропонують вам розлучитися раніше: це незаконно. Краще зверніться до досвідченого адвоката, що спеціалізується на шлюборозлучних справах: з його допомогою ви зможете грамотно підготувати і подати документи або доручити йому уявлення ваших інтересів в суді по довіреності.
Люди знайшли один одного, утворилася сім'я. А що ж далі? Правильно вибудувати відносини в шлюбі, зберегти любов і пристрасть, не перестаючи поважати свого партнера, досить складно. Багато що в цьому залежить від жінки.
Інструкція
1
Є жіночі якості, що залишаються цінними в усі часи: доброта і ніжність, жіночність і слабкість, гнучкість і мудрість, дбайливість, краса тіла і душі. Намагайтеся не забувати про це, вступаючи в шлюб. Жінка, навіть ставши дружиною , повинна залишатися загадкою для свого чоловіка, вміти його дивувати. Тоді вона завжди йому цікава. Прагнете до цього навіть в дрібницях: різні страви на сніданок, інша сервіровка, аксесуар і пр. Завжди стежте за чистотою, будьте акуратною. Адже ви - жінка, господиня, навіть якщо втомилися або погано себе почуваєте. Пил і безлад у домі, брудне волосся, старий халат - непривабливе видовище для чоловіка, який, як відомо, любить очима.
2
Завжди з радістю, а не з докорами зустрічайте затримався чоловіка. Кидайтеся йому на шию, навіть якщо він з'явився у годину ночі. Побачите - чоловік стане приходити додому раніше. Щоб спонукати чоловіка на участь в домашньому господарстві, чітко формулюйте суть проблеми. Вказуйте, що готові зробити самі і що хочете від нього. Будьте емоційно відкритим, не приховуйте свого кохання, не порівнюйте свою половину з іншими чоловіками, якщо це порівняння не на його користь. Чоловіки люблять, коли їх цінують і вважають найкращими, незважаючи на всі наявні недоліки.
3
Не вживайте сльози для того, щоб домогтися від чоловіка бажаного. Чоловік здатний заспокоїти заплакану дружину, але якщо це буде повторюватися часто, його терпінню може прийти кінець. Адже жіночі сльози, незалежно від причини їх викликала, змушують представників сильної статі відчувати почуття провини. А «носити» таке почуття довгий час здатний далеко не кожен чоловік.
4
Секс займає в житті чоловіка важливе місце. Врахуйте, що, спираючись тільки на секс, зберегти тривалі відносини навряд чи вдасться. Але з його допомогою можна побудувати довгий і щасливий шлюб.