Як намалювати штамп.

Якщо вам потрібно створити штамп , скористайтеся програмою Photoshop. В допомогою неї ви зробите реалістичне зображення, яке надалі будете використовувати в дизайні.
Інструкція
1
Створіть новий документ. Його розмір повинен складати 500? 300 пікселів, якщо не враховувати заливку фону. Підберіть текстуру, що нагадує папір. Підготувавшись, приступайте до роботи. Майте на увазі, що вам краще спочатку створити штамп трохи більшого розміру. Збільшення може скласти приблизно одну п'яту від остаточно необхідної величини. Надалі ви зменшите ваш штамп і отримаєте реалістичну картинку. Для створення кола скористайтеся інструментом еліпс. Зробіть окружність будь-якого кольору. Виберіть стиль Stroke і встановіть максимальну прозорість.
2
Продублируйте створений шар, а потім зменшите його. Це можна зробити, використовуючи клавіші Alt і Shift. Натисніть їх одночасно і утримуйте. На цьому етапі важливо зберегти пропорції. Потім вам слід набрати потрібний текст по лінії окружності, що має менший діаметр. Застосуйте спеціальний інструмент для друку в горизонтальному напрямку. Він так і називається: Horizontal Type Tool. Встановіть курсор таким чином, щоб він був перпендикулярний по відношенню до лінії окружності, і надрукуйте текст. Вибирайте потрібний шрифт.
3
Зменшіть внутрішню окружність ще раз. Для заповнення утворився порожнього простору скористайтеся формою, яка знаходиться в палітрі програми та інструментом Shape Tool. Розташуйте обрані символи в потрібному порядку. Заповніть менше коло текстом. Тут вам знову допоможе функція Horizontal Type Tool. Знову обраний шрифт може відрізнятися від першого. Щоб надати нахил написи, використовуйте клавіші Ctrl і T. Їх потрібно натискати одночасно.
4
Додайте реалістичності отриманому штамп у. Для цього вам потрібно зібрати всі верстви і застосувати до них функцію Gradient Overlay. Далі створіть новий шар, об'єднуючи його з попереднім загальним шаром. Зітріть деякі області в довільному порядку, застосувавши інструмент Eraser Tool. Попередньо зайдіть в його налаштування і задайте наступні параметри: для поля Mode виберіть Pencil, для Brush size встановіть значення 1 px. Задайте розчинення шару і створіть новий, змішавши його з вже створеним. Змініть розмір зображення, зменшивши його на одну п'яту. У налаштуваннях шару виберіть значення Multiply. Змастіть зображення за допомогою інструменту Smudge Tool. Встановіть значення Normal для Mode і 50% для Strength.