Як мити блендер.

Блендер являє собою електроприлад, що поєднує в собі частину функцій міксера і кухонного комбайна. У ньому зручно подрібнювати і збивати продукти для приготування пюре, емульсій, мусів, коктейлів та інших напоїв.
Інструкція
1
Щоб блендер прослужив вам якомога довше, його потрібно застосовувати суворо за призначенням і правильно зберігати. Але перед тим як прибрати його в шафу до наступного використання, слід ретельно промити і висушити всі деталі. Причому робити це потрібно відразу після закінчення приготування, особливо якщо всередині блендера збиваємо солоний розчин.
2
Вимкніть блендер від електромережі і розберіть всі знімні частини. Для початку Свінтіла млин з блоку електродвигуна - зазвичай для цього її потрібно повернути проти годинникової стрілки. Після цього ємність приладу розділиться на кілька частин: стакан, ніж, ущільнювальне колесо і гумова прокладка. При цьому намагайтеся не торкатися до лез ножа, так як вони дуже гострі, і ними можна легко порізатися.
3
Очистіть блок електродвигуна злегка вологою ганчіркою. Потім промийте всі сполучні частини під струменем теплої води за допомогою губки або ганчірки з м'якої тканини. При необхідності можна використовувати рідину для миття посуду.
4
Якщо ви звикли користуватися посудомийній машиною, помийте знімні частини в ній, попередньо видаливши з них залишки продуктів. Тільки вода при митті в машинці не повинна бути вище 60 градусів. А концентрація очищувача від накипу - зовсім невеликий, інакше можна зіпсувати поверхні приладу.
5
Після деяких продуктів, що мають насичений колір, пластмасові частини блендера можуть злегка змінити колір. Щоб позбутися непотрібного відтінку, протріть прилади рослинним маслом перед їх миттям в посудомийній машині.
6
Ретельно просушіть вимиті деталі або протріть їх сухою ганчіркою. Тільки після цього прилад можна знову повністю зібрати і поставити в шафу до наступного разу.
7
Технологія очищення у різних блендерів може трохи відрізнятися. Тому спочатку ознайомтеся з інструкцією по використанню конкретної моделі.