Як намалювати пшеницю. малюємо колосок.

Пейзажі і натюрморти - це улюблені жанри художників, адже природа може дати стільки різноманітних ідей для творчості. Золоте поле пшениці в поєднанні з пронизливої синявою неба і білосніжними хмарами так і проситься на полотно.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби.
Інструкція
1
Поля краще малювати з натури або хоча б, дивлячись на велику якісну фотографію. Візьміть аркуш паперу і розташуйте його горизонтально. Олівцем намітьте лінію горизонту, де кінчається пшеничне поле. Накидайте обриси хмар і положення сонця.
2
На даному етапі потрібно остаточно вирішити, що ще буде присутній на картині. Це може бути різьблена берізка трохи осторонь, смужка далекого лісу, путівець, що йде уздовж поля, птахи, які летять в блакиті. Все це вам потрібно відзначити на своєму ескізі поки досить схематично, пара-трійка штрихів на кожен об'єкт.
3
Далі можна працювати фарбами, олівець вам більше не знадобиться. Аквареллю малювати складніше, ніж гуашшю. Якщо ви ще недосвідчений художник, вам потрібно спробувати всі засоби вираження, адже є і сучасний акрил, і класичне масло.
4
Щоб отримати небесну блакить, експериментуйте на палітрі з розведенням білого кольору крапелькою синього, додайте червоний на кінчику пензля. Змішуйте і досягайте подібності з натурою або фотографією. Зробіть два тони вдалого кольору - темніше і світліше. Зафарбуйте смужку неба вийшла фарбою. Створіть плавний перехід від світлого - вгорі, до більш темного - внизу, там, де небосхил на горизонті зустрічається з йдуть вдалину пшеничним полем.
5
Коли фарба висохне, малюйте хмари чистого білого кольору. Додайте трохи чорного, щоб вийшов сіруватий відтінок, і надайте обсяг цих об'єктах. Робиться це просто: обведіть м'якої круглої пензлем нижній контур хмар. Тими ж округлими лініями намалюйте сірою фарбою іншу форму в середині хмари. Найтемніший колір повинен бути внизу.
6
Пшеничне поле заливайте фарбою, яку ви зробите з жовтої з додаванням коричневого. Доможіться приємного золотистого відтінку. Зробіть декілька тонів фарби, щоб отримати перехід від світлих колосків попереду до більш темних вдалині. Щоб зобразити окремі колоски, візьміть тонку кисть і наберіть на неї темний відтінок фарби. Дрібними вертикальними штрихами малюйте колоски, діагональної решеточкой деталізуйте елементи.
7
Далекий ліс на краю горизонту виконайте фарбою, отриманою з темно-зеленого кольору, змішаного з синім, фіолетовим і краплею білого. На передньому плані для більшої мальовничості картинки намалюйте загублені серед колосків пшениці небесні волошки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xgopVXFDkKY