Як налаштувати "1С: роздріб". роздріб Як налаштувати етикетки.

На певному етапі розвитку суб'єкта роздрібної торгівлі ручна форма ведення обліку перестає задовольняти потребам цього торгового підприємства. Разом з тим, відсутність автоматизованої системи ведення обліку нерідко призводить до фінансових розкрадань, викликаним зловживаннями працівників. Тому на торговельному підприємстві впроваджується автоматизована система обліку «1С: роздріб», яку потрібно правильно налаштувати.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - «1С: роздріб».
Інструкція
1
Виконайте підготовчі роботи. Для цього зробіть настройку «Магазину» (введіть назву магазину і зробіть настройку облікового запису). «Склади» можуть бути представлені не єдиним складським приміщенням, а цілої структурою (підсобними приміщеннями, торговими залами та іншими об'єктами).
2
Налаштування «Товари» має на увазі введення максимально докладної інформації про реалізованої продукції: постачальник, термін придатності, склад та інше. Виконайте настройку розділу «Ціни». Механізм ціноутворення в цій автоматизованій системі гнучкий і простий: якщо планується зміна ціни, в «1С: Роздріб» може бути встановлена дата, з якої діяти почнуть нові ціни.
3
При налаштуванні «Знижки» враховуйте той факт, що існує три види знижок: при покупці товару на заздалегідь зазначену суму, при купівлі певної кількості товару, по дисконту.
4
Виконайте настройку «Права доступу»: це дозволить кожному користувачеві, якому буде надано доступ до цієї комплексній програмі, визначити лише дії, що відповідають його посаді. Це виключить махінації з боку співробітників цього торгового підприємства.
5
Щоб підвищити ефективність роботи роздрібного торгового підприємства, виконайте правильну настройку використовуваного обладнання. До вибору торгового обладнання потрібен відповідальний підхід. Серед найбільш поширеного обладнання виділяють фіскальний реєстратор, сканер штрих-коду, а також принтери етикеток.
6
Заключний етап налаштування - оперативне управління. Невід'ємний етап ефективного управління - складання звітності та її аналіз.
Зверніть увагу
Якщо під час роботи з «1С: Роздріб» виникли серйозні проблеми, негайно зверніться за допомогою до системного адміністратора.
Корисна порада
Програма «1С: Роздріб» розроблена так, щоб звести до мінімуму рутинну роботу. Завдяки тому, що вона володіє безліччю функцій, цей софт легко налаштувати «під себе».