Як можна поставити турбіну на ВАЗ. турбіна на ваз 2107 своїми руками.

Установка турбіни на ВАЗ - це, мабуть, найбільш ефективний спосіб, що дозволяє збільшити потужність двигуна автотранспортного засобу. Це пристрій автовласники ще називають турбокомпресором. Встановити його на ВАЗ можна навіть у домашній автомайстерні.
Вам знадобиться
  • - колектор;
  • - впускний трубопровід;
  • - приймальня труба;
  • - герметик;
  • - турбіна;
  • - набір інструменту.
Інструкція
1
Послідовність установки турбіни на ВАЗ залежить від того, який встановлений на автотранспортному засобі мотор. Якщо двигун атмосферне, для установки турбіни потрібно додаткове зменшення герметичній ступеня стиснення. Щоб домогтися цього ефекту, встановіть на автотранспортному засобі оригінальний впускний колектор.
2
Якщо двигун на автомобілі ВАЗ оснащений турбонаддувом низького тиску, установка турбіни просто необхідна, тому як немає іншого такого ж ефективного способу форсування мотора. В якості підготовчої процедури, що передує монтажу турбокомпресора, встановіть впускний трубопровід, модернізуйте систему харчування двигуна і виконайте монтаж приймальної труби.
3
Слідом за цим проведіть комплекс робіт, спрямований на поліпшення систем змащення, вентиляції та охолодження картера автомобільного двигуна. Іншими словами, виконайте ряд заходів, пов'язаних з удосконаленням технічних характеристик ДВС.
4
Після встановіть турбіну. Для цього зніміть бампер і ремінь. Потім демонтуйте фільтр (він вже більше вам не знадобиться).
5
Щоб зручніше було встановлювати турбіну, зніміть генератор. Слідом за цим зніміть теплоекран і випускний колектор. Потім злийте антифриз і демонтуйте патрубок, що з'єднує двигун з мотором.
6
Злийте масло, після чого акуратно просвердлите в корпусі двигуна дірку і вкрутіть фітінг. Однак перш на фитинг нанесіть тоненький шар герметика. Слідом за цим демонтуйте індикатор температури масла.
7
Подача масла на турбіну здійснюється за допомогою адаптера (його потрібно встановити). Потім виконайте монтаж теплозахисного екрану (встановіть цю «деталь» на гарячу частину турбіни), впускного колектора і самої турбіни. Після цього підключіть до фітингів і турбіні шланг обробки, а також поставте зовнішній вестгейт.
8
до фітингів підключіть кінці силіконового шланга. Розріжте цей шланг надвоє і з'єднайте його з Т-фитингом. Після цього виконайте монтаж интеркулера і впускного пайпінга.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки при монтажі турбіни.
Корисна порада
Установка турбіна на ВАЗ забезпечує ДВС тривалий термін служби.