Як на святах не переїдати.

Смачно поїсти люблять багато, а в свята переїдання стає практично нормою. Розплачуються що не вміють стримувати свій апетит люди поганим самопочуттям, сонливістю і зайвою вагою. Не переїдати на святах допоможуть невеликі хитрощі.
Інструкція
1
Перед застіллям випийте пару стаканів води. Вона наповнить шлунок і погасить сильний апетит. Трохи води не зашкодить і після кожної чарки спиртного - алкоголь зневоднює організм, що є однією з причин похмілля.
2
Наповніть свою тарілку овочевими салатами і почніть свою трапезу з них. Клітковина дасть вам відчуття насичення без зайвих калорій і посприяє гарному травленню. Калорійні страви пробуйте потроху, щоб не перевантажити шлунково-кишковий тракт. Перевагу віддавайте рибі, пісному м'ясу і морепродуктів, а хліб і картоплю залиште на будні.
3
Ретельно пережовувати їжу. Чим довше ви будете жувати, тим менше з'їсте до того, як надійде сигнал насичення, а адже він і так запізнюється на 10-20 хвилин. Прислухайтеся до себе, щоб не пропустити його. Не зловживайте алкоголем - він притупляє відчуття насичення.
4
Щоб не стимулювати зайвий раз апетит, при приготуванні страв не користуйтеся спеціями - вони дратують смакові рецептори і сприяють переїдання. Зате томати, завдяки містяться в них магнію та калію, нормалізують апетит.
5
Допоможіть своєму організму не переїдати за допомогою ароматерапії. Ефірні масла ромашки, лаванди, герані, іланг-іланг і пачулі пригнічують апетит, тоді як аромати лимона, мандарина, апельсина, абрикоса та персика збуджують його.
6
Дотримуйтеся здорового способу життя. Свята - це не привід вдаватися до обжерливості і ліні. Більше рухайтеся: в новорічні канікули - катайтеся на лижах або ковзанах, в травневі - працюйте в саду, гуляйте.
Корисна порада
Але якщо, незважаючи на всі рекомендації та гіркий досвід, ви переїли - НЕ корите себе. Почуття провини може привести до того, що ви почнете «заїдати» стрес і поправитеся ще більше. Не намагайтеся голодувати на наступний день після застілля - від цього не буде пуття. Краще дотримуйтеся «золотої середини» за столом.