Як знайти файл в мережі.

В процесі «серфінгу» в інтернеті досить часто виникає необхідність скачування будь-яких файлів . Зазвичай це не викликає ніяких труднощів, проте в тому випадку, коли об'єкт вам невідомий (незнайома музика чи фільм), корисно знати певні алгоритми пошуку.
Інструкція
1
Щоб завантажити на свій комп'ютер потрібний файл, достатньо просто написати назву необхідного файлу в текстове поле будь-якої пошукової системи. Якщо це якась музична композиція або відеоматеріал, то, швидше за все, ви потрапите на якийсь розважальний портал або великий файлообмінник, а там вже все гранично просто. Основна проблема полягає в тому, що далеко не завжди по заданому імені можна знайти саме той файл, який вам потрібен. Вся справа в тому, що завжди існує ймовірність того, що хто-небудь, викладе файл з ідентичною назвою або просто схожий на нього описом (це стосується пошуку файлу через популярні пошуковики).
2
Якщо ж об'єктом пошуку є програма чи службовий файл, то, ймовірно, вас направлять на спеціалізований сайт, і серед сотень, а іноді і тисяч схожих програм ви повинні будете знайти свою або ж вибрати більш відповідну. Насправді це не так складно, як здається, головне чітко усвідомите, що ви хочете знайти, і не витрачайте час даремно, займаючись пошуком якоїсь утиліти в музичному порталі. Також запам'ятайте невеликий рада: кожен раз, коли ви намагаєтеся знайти той чи інший файл, звертайте увагу на сайти, куди вас направляє пошукова система. Запам'ятовуйте ці доменні імена, поміщаючи їх в закладки і використовуйте наступного разу, щоб зменшити кількість часу на пошук файлу. Пам'ятайте, чим більш рідкісним є предмет вашого інтересу, тим більше часу ви витратите на його пошуки.
3
Після того, як ви упевнилися, що знайшли саме те, що шукали, приступайте до завантаження. Однак на етапі будьте гранично уважні. Більшість файлообмінників на своїх жорстких дисках має величезну кількість файлів , заражених різного роду вірусами. Тому будьте обережні і користуйтеся антивірусними програмами.