Як чоловікові простіше набрати вагу. Як набрати вагу за рахунок живота.

У суспільстві проблема зайвої худорлявості у чоловіка зазвичай не сприймається всерйоз. Людям здається, що набрати вагу набагато простіше, ніж скинути його. Однак це зовсім не так. Вживання в їжу великої кількості солодких і борошняних продуктів призводить до пухкості і зростанню живота, в той час як чоловікові, швидше за все, хочеться мати пропорційно розвинене, мускулисте тіло. Набрати вагу за рахунок росту м'язів допоможуть дієта і тренування.
Інструкція
1
ПітаніеРост м'язів можливий тільки при дотриманні особливого режиму харчування, при якому перевага віддається білковим продуктам. Білок - це будівельний матеріал мускулатури. Він міститься в м'ясних, рибних і молочних продуктах, а також в яйцях і бобових. Вуглеводні продукти - макарони, хліб і цукор, також призводять до нарощування вагу а, проте тільки за рахунок жирової тканини. Під час дотримання білкової дієти необхідно вживати в їжу свіжі овочі, фрукти і соки. Без них у вас виникнуть проблеми з травленням і авітаміноз. Між основними прийомами їжі не забувайте перекушувати горіхами, насінням, сухофруктами і молочними продуктами. А ось про фастфуд варто забути - ця їжа і шкідлива, і марна.
2
ТренажериСамий ефективний спосіб наростити мускулатуру - це заняття на тренажерах. Важливий момент, який вам необхідно врахувати, - це правильний вибір навантаження. Не поспішайте з перших занять брати максимальну - швидше від цього м'язи рости не стануть. Виберіть для себе кілька тренажерів і робіть спочатку тільки по одному підході. Кожен підхід - 10 повторень. Вага обтяження вибирайте таким чином, щоб робити з ним саме 10 повторень, а не 5 або 15. Надалі, коли зростання м'язів буде сповільнюватися, збільшуйте вагу і кількість підходів. Однією з поширених помилок новачків є невірний вибір тренажерів. Не можна тренувати тільки м'язи рук або ніг, тренування обов'язково повинні включати вправи для різних груп м'язів, а в першу чергу - спини.
3
Образ жізніОдно з найважливіших умов зростання маси - повноцінний сон. Уникайте стресів, які негативно позначаються на апетиті і настрої, і, отже, можуть при вагу ти до зниження вагу а. Більше гуляйте, відпочивайте. Якщо курите - необхідно кинути цю шкідливу звичку. Без сигарет вагу почне рости значно швидше і сил для тренувань стане набагато більше.