Як знайти хобі до душі.

Життя людей була б нудна і нецікава, якби вони не знаходили найрізноманітніші заняття для душі. Хтось захоплюється колекціонуванням, хтось вирізає скульптури з дерева, хтось займається східними танцями ... Перелічити всі хобі неможливо. Але їх об'єднує те, що вони радують людини і приносять йому задоволення, заспокоюють і знімають стреси, розширюють кругозір і підвищують самооцінку.
Інструкція
1
Щоб знайти своє хобі , подумайте, що вам по-справжньому подобається. Можливо, було якесь справа, якою ви з захопленням займалися в дитинстві, а потім закинули? Що, якщо ви спробуєте почати все спочатку?
2
Напишіть список захоплень, про які ви щось чули, а потім уважно перечитайте його і подумайте над кожним пунктом. Може бути, якесь заняття вам здасться цікавим. Нічого страшного, якщо в цьому списку вашу увагу привернули кілька видів діяльності. Постарайтеся більше дізнатися про кожного з них і спробуйте ними зайнятися. Незабаром настане момент, коли ви зрозумієте, що саме може стати справою всього вашого життя.
3
Деякі захоплення пов'язані з активним способом життя. Ви можете зайнятися танцями, йогою, стрільбою з лука або арбалета, риболовлею або полюванням. З такими заняттями ви будете завжди в гарній фізичній (і психологічної, раз вам це подобається) формі.
4
Найпоширеніші хобі - творчі, коли люди щось створюють своїми руками. Це може бути різьба по дереву і кості, живопис, фотографія, в'язання, виготовлення ляльок, кулінарія та багато іншого. Тут ви без зусиль знайдете товаришів по інтересам, та й багато хто з тих, хто нічого «такого» робити не вміють, захоплюються вміннями справжніх майстрів.
5
Також чимало людей збирають колекції. Ви можете йти второваною дорогою і почати збирати монети, годинники, марки, листівки, ручки, порцелянові фігурки та інше, а можете вибрати для себе і щось більш оригінальне, наприклад гудзики, аптечний посуд, свічники, старі стільникові телефони, гаманці і т .д.
6
Подивіться, чим займаються оточуючі вас люди, друзі та знайомі. Можливо, одне з їхніх захоплень сподобається і вам. Поговоріть з ними, дізнайтеся більше про предмет, який вас особливо зацікавив. Чим докладніше ви будете розпитувати, тим швидше зрозумієте, чи хочете ви цим займатися теж.
7
Якщо вас щось особливо «зачепило», зберіть про це всю можливу інформацію в інтернеті, в бібліотеці, безпосередньо у людей, захоплених тим же ділом.
8
Подумайте, чи знайдеться у вас вільний час для цього заняття. Важливо також мати чітке уявлення про те, скільки матеріальних ресурсів це зажадає, і чи зможете ви вкладати в своє хобі необхідну кількість грошей. Якщо ваш дохід цього не дозволяє, пошукайте краще щось інше.
9
Вам обов'язково слід знайти однодумців. Разом вам буде набагато цікавіше розвиватися. Ви зможете швидше пройти шлях новачка і удосконалювати свої знання та вміння, будете переймати досвід у більш компетентних людей, а потім ділитися ним і своїми досягненнями. Коли ви знайдете собі заняття до душі, ваше життя стане багатшим, яскравішим і більш насиченою. Неприємності та негаразди поступляться місцем радості і душі вном спокою. І не виключено, що через деякий час ваше хобі стане для вас справою першорядної важливості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7zPeidO0Oho
В пошуках хобі рухайтеся від загального до приватного. Визначте характер ваших уподобань, виберіть декілька областей і поступово, методом проб, намацує своє захоплення.
Чи шукаєте ви активне захоплення або спокійне, групове або одиночне? Об'єктивно враховуйте також ваші фінансові можливості і час. Офісному працівнику вельми складно буде колекціонувати дорогі акварелі 19 століття, а бажаючому навчитися грати на скрипці необхідно значно більше, ніж одне заняття на місяць. Складіть список зразкових напрямків, де вам хотілося б себе спробувати: в спорті, колекціонуванні, рукоділлі, творчості чи десь ще. Наступним кроком виберіть одну-дві області і починайте уточнювати. Спробуйте кілька хобі з кожної області. Не слід відразу купувати абонемент на рік в дорогий басейн або закуповувати повністю обладнання для катання на гірських лижах. Сходіть в похід з позиченої у товариша наметом, візьміть разовий урок вокалу, відвідайте фотовиставку. Намацує поступово, аналізуйте. Можливо, вам на першому ж привалі стане ясно, що комарі і суп в казанку - не для вас, а ось пісень під гітару захочеться вивчити побольше.Возможно, у вас є вже якесь захоплення, яке можна розширити або доповнити. Наприклад, ви любите читати - купуйте кожен місяць по одній добрій книжці і зберіть хорошу бібліотеку в спадок своїм дітям. Зверніть увагу на хобі ваших друзів. Зазвичай ми дружимо з близькими по духу і поглядам людьми. Задумайтесь, що вам подобається в друзях? Хтось із них зразковий сім'янин і вам подобається його будинок - втілення затишку, виконаного своїми руками? Можливо, вам симпатизує рукоділля. Спробуйте оновити подушки, фіранки в своєму житлі. Попросіть у друга рецепт «тих самих пирогів». Якщо відчуєте себе комфортно - продовжуйте рухатися в цьому напрямку - вивчіть книги, журнали з домоводства, відвідайте магазини рукоділля. Досліджуйте якнайбільше, щоб зловити своє хоббі.Можно надійти зворотним чином: попросіть кожного з ваших друзів і родичів запропонувати вам випробувати одне хобі. Іноді з боку близькі люди можуть розглядати здібності, які ви не бачите. Якщо захоплення так і не знаходиться, варто пошукати його в інтернеті. Існують спеціальні сайти, що допомагають визначитися з хобі. На них можна пройти тестування і визначити ваші схильності і здібності. Спробуйте довіритися тестам. Крім того, подібні сайти пропонують великі списки всіляких хобі, зручно структурованих за різними властивостями. Почитайте уважно списки - раптом, натрапите на своє хобі!