Як на Самсунг поставити мелодію на повідомлення. Як поміняти мелодію на повідомлення сумісного 9300.

На більшості сучасних моделей мобільних телефонів можливо встановлювати мелодії, які інформуватимуть власника про вхідні дзвінки й повідомлення. Якщо ви - володар телефону Самсунг, і вас не влаштовує звукове сповіщення про повідомлення, можна самостійно поміняти мелодію на більш приємну.
Вам знадобиться
  • - спеціальна програма для створення рингтонів;
  • - USB-шнур;
  • - пристрій Bluetooth.
Інструкція
1
Виберіть на комп'ютері мелодію формату mp3, wav, wma, aac, xmf, amr, midi, imy, mmf або m4a, яку ви б хотіли встановити на повідомлення. При необхідності переконвертує (змініть формат) аудіозаписи на той, який буде читатися телефоном.
2
Якщо ви встановите в якості сигналу про новий повідомленні пісню, вона буде відтворюватися цілком, що буває незручним. Та й заряд батареї швидко зменшиться, якщо на сигнал поставлена ціла мелодія. Ображати мелодію до потрібного розміру, використовуючи онлайн-сервіс. Наведені інструкціям на сайті, щоб врешті отримати фрагмент з пісні.
3
Скопіюйте аудіофайл в папку «Звуки» на телефон через USB-шнур або Bluetooth з'єднання. Відкрийте меню телефону, виберіть «Мої файли» і відкрийте «Звуки». Запустіть програвання мелодії, яку ви хочете встановити. Внизу екрана з'явиться кнопка з трьома крапками. Натисніть на неї і в меню виберіть «Встановити як». Далі натисніть на рядок «Мелодія повідомлення». Рінгтон буде встановлений.
4
Встановіть мелодію безпосередньо з меню контактів. Відкрийте список контактів, виберіть «Властивості контакту», якщо ви хочете поставити особливу мелодію повідомлення від будь-якого людини. Далі виберіть «Додати нове поле» і потім «Мелодія повідомлення». В цьому підрозділі вам необхідно вибрати «Особлива мелодія» і встановити той аудіофайл, який ви хочете чути, отримуючи SMS-повідомлення від контакту.
5
Поставте рингтон через «Профілі» на Samsung. Відкрийте їх («Профілі» знаходяться в настройках), виберіть потрібний профіль «Звичайний» у верхньому правому кутку і натисніть на трикутник. Виберіть «Нові повідомлення». Поставте бажану мелодію .
6
Перевірте установку мелодії, попросивши друга написати вам повідомлення, або напишіть собі самі безкоштовне повідомлення з сайту вашого мобільного оператора.
Зверніть увагу
Намагайтеся не зберігати музичні файли на карту пам'яті телефону, щоб настройки звуків SMS-повідомлень не збилися після вилучення Memory Card.