Як накладати тіні в Фотошопі.

Одним з необхідних етапів роботи при створенні колажів є накладення тіней, без яких картинка буде виглядати плоскою. Реалістичну тінь, що відкидається об'єктом, можна зробити з дубліката шару з об'єктом за допомогою інструментів трансформації програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте в редактор Photoshop файл із зображенням, до якого потрібно додати тіні , за допомогою опції Open меню File. В якості основи вам потрібно копія шару з вирізаним з фону об'єктом, який відкидає тінь. Якщо ви працюєте з багатошаровим документом, виділіть шар з потрібним предметом і продублюйте його поєднанням Ctrl + J.
2
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні зображенням, що складається з одного шару, і який відкидає тінь об'єкт не відділений на ньому від фону, обведіть контур цього предмета інструментом Lasso. Опцією Save Selection меню Select збережіть виділення в новий канал. За замовчуванням він буде називатися "Alpha1". Скопіюйте виділений предмет на новий шар.
3
Перетворіть створену копію предмета в темний силует. Якщо на шарі є приховує фон маска, просто залийте об'єкт чорним кольором, застосувавши для цього інструмент Paint Bucket. Якщо на шарі немає маски, обмежте область дії заливки, завантаживши виділення опцією Load Selection меню Select. Як джерело відомостей про виділення виберіть у списку Channel пункт Layer Transparency. Завантажену область можна залити кольором.
4
Поміняйте режим змішування заготовки для тіні з шаром, що знаходяться нижче, з Normal на Multiply. Якщо потрібно, размойте тінь опцією Gaussian Blur групи Blur меню Filter. Радіус розмиття залежить від яскравості джерела світла в колажі. Для створення ефекту дуже яскравого світла потрібно мінімальний радіус розмиття, слабкий джерело дасть нерізку тінь з сильно розмитими краями. Якщо тінь виявилася дуже темною, зменшіть її непрозорість, налаштувавши в палітрі шарів параметр Opacity.
5
За допомогою опцій Skew або Distort групи Transform меню Edit деформуйте тінь, поклавши її на поверхню. Якщо в колажі присутні інші тіні , розташуйте нову під тим же кутом.
6
Якщо створювана тінь падає на кілька різних площин, виділіть ділянку шару, затеняющий кожну поверхню. Опцією Cut меню Edit виріжте фрагмент і вставте його на новий шар опцією Paste. Деформуйте ділянку тіні для кожної поверхні і зберіть оброблені фрагменти, застосувавши опцію Merge Down меню Layer до всіх верств з частинами тіні .
7
Перемістіть оброблену тінь під шар з предметом, який її відкидає. В багатошаровому документі для цього достатньо скористатися мишкою. Якщо ви створювали тінь з дільниці однослойного файлу, перейдіть на фоновий шар і завантажте виділення, збережене в окремий канал. Поверніться на копію шару і застосуйте до неї опцію Clear меню Edit. Таким способом ви приберете частина тіні , яка повинна знаходитися за об'єктом.
8
Для подальшої роботи збережіть документ опцією Save меню File. Якщо ви не хочете втратити попередню версію файлу, застосуйте опцію Save As.
Уміння правильно накладати тіні - запорука стильного і ефектного макіяжу. Ніяких строго фіксованих правил нанесення тіней на кшталт «починати зі світлого - закінчувати темним», по суті, немає. Є ряд різноманітних технік і стереотипи. Однак деякі технічні нюанси знати все ж необхідно.
Вам знадобиться
  • тіні, кисті, підводка, хайлайтер, основа під макіяж, тон, розсипчаста пудра.
Інструкція
1
Для початку перед нанесенням макіяжу скористайтеся основою під макіяж, щоб зробити гладкою і матовою і щоб косметика трималася довше. Потім нанесіть на все віко базовий тон. Накладайте темні тіні на зовнішній куточок ока і розтушовуйте в потрібному вам напрямку. Після цього наносите додаткові тони. Область під бровою освітлити матовими тінями тілесного відтінку. Не використовуйте спонж з палеток тіней, але придбайте кілька спеціальних кистей для нанесення тіней і підводки.
2
Якщо ви хочете добитися ефекту smokey eyes, почніть макіяж з контурного олівця. Прорисуйте контури по лінії вій верхньої і нижньої повіки, розтушуйте ватною паличкою. Потім візьміть м'яку кисть і розтушуйте тіні по всій поверхні рухомого століття. Приділіть увагу також складці між рухомим і верхнім століттям. Підведіть внутрішнє віко кайалом і завершите мейк-ап тушшю.
3
Зараз в тренді яскраві кольорові тіні . Але щоб не виглядати вульгарно, використовуйте тільки один колір. Ніяких градієнтів і контрастів. Наносите кольорові тіні на рухому повіку так, щоб вийшла мигдалевидна форма. Завершіть макіяж підведенням (бажано рідкої).
4
Особливої згадки стоїть техніка накладання тіней на нависло повіку. У кого-то верхню повіку опускається з віком, хтось володіє важкими повіками з народження. Так чи інакше, наносити тіні на них - особливе мистецтво. Наносите тіні , не закриваючи очей. Намітьте темними тінями або олівцем нижній край "капюшона" (нависаючого верхньої повіки). Прорисуйте контур по напряму вгору і розтушуйте його. Нанесіть матові тіні більш світлого відтінку по верхній межі розтушовування темних тіней. Найсвітліші тіні нанесіть під брову. Розтушовуйте тіні ретельніше, щоб вийшла градація від темного до світлого. На рухливе віко нанесіть світлі тіні . На зовнішній куточок ока нанесіть самий темний тон, а по лінії росту вій нижнього століття створіть півтінь і з'єднайте її з зовнішнім куточком.
5
Якщо ви використовуєте тіні для підводки замість олівця або айлайнер, то накладайте їх за допомогою тоненькою кисті. Вологе кисть або суха - не принципово.