Як намотати шнур на котушку. намотування волосіні на безінерційну котушку відео.

Як добре рано вранці махнути на риболовлю! Свіжий запах польових квітів, щебетання птахів і перші промені сонця заспокійливо діють на психіку людини. Щоб зберегти такий стан душі, треба уникнути будь-яких неприємностей під час рибної ловлі. А для цього ще напередодні варто подбати, в тому числі, і про правильну намотуванні шнура на шпулю котушки рибальської.
Вам знадобиться
  • - одножильний шнур;
  • - котушка з шпулею;
  • - металевий стрижень (олівець або кулькова ручка);
  • - наперстки (напальчники або шматочки поролону ).
Інструкція
1
Оберіть оснастку для рибного лову. Це може бути досить міцна і дешева нейлонова волосінь; сплетена у вигляді порожнистої труби і володіє хорошою опірністю на розрив дакроновий волосінь; шнур, що має свинцевий сердечник; багатожильний або одножильний шнур.
2
Використовуйте одножильний шнур, якщо плануєте ловити рибу при сильному глибоководному течії. До його переваг відноситься відсутність лінійного розширення і хороше протистояння сильному течією. Однак одножильний шнур при закрученні легко рветься, тому він вимагає виключно правильної намотування котушок.
3
Одягніть на пальці швейні наперстки або куплені в аптеці напальчники. Можна затиснути між пальцями шматочки поролону. Так ви захистите свої руки від пошкоджень при намотуванні шнура на шпулю. І зможете уникнути фарбування рук в колір шнура , фарба якого часом линяє.
4
Покладіть на горизонтальну поверхню котушку зі шнуром і приступите до перемотування. Щоб котушка рибальська не вирвало з ваших рук, вставте в її серцевину звичайний олівець, металевий стрижень відповідного діаметру або кулькову ручку. Якщо домочадці не зможуть вам допомогти в намотуванні шнура на шпулю, утримуйте жорсткий стрижень з котушкою самостійно за допомогою ніг.
5
Почніть намотувати на шпулю котушки шнур з певним натягом. Якщо намотування котушок проводилася слабо, то при занедбаності важкої приманки останні витки намотався сильніше, ніж лежать знизу. І вам буде важко уникнути утворення «бороди» при занедбаності спінінга. Сильна намотування котушок знизить довговічність шнура і негативно відіб'ється на самій котушці. Дослідним шляхом добийтеся оптимального натягу і щільності намотування.
6
Зробіть зі звичайних ниток №10 для ручного шиття Бекінгем. Це сполучна ланка між шнуром і котушкою. При далекому закиданні спінінга, при підсадженні риби м'яка швейна нитка не буде крутитися. Ви не втратите контроль над спійманої рибою. До того ж вага Бекінгем з простих ниток значно легше. А це позитивно впливає на баланс спінінга.
7
Чи не намотуйте шнур на шпулю через бортик - це призводить до скидання петелек або утворення «борід». Оптимально до краю бортика повинно залишатися до 1,5 мм. При більшій відстані до бортика буде складно здійснювати закид. Шукайте «золоту середину». При оптимальному натягу шнура при намотуванні і висоті його в котушці рибальської, а також при правильній експлуатації вас неодмінно чекає вдала риболовля.
Риболовля за допомогою спінінга - це не тільки процес лову риби воді. Вона включає в себе набагато більше. У цій статті ми поговоримо, як правильно намотати котушку, щоб не псувати задоволення від риболовлі.

Треба, щоб волосінь була намотана на шпулю котушки під необхідним натягом. У зворотному випадку після кількох закидів верхні витки будуть намотуватися з великим зусиллям, а нижня просто вріжуться в них і не дадуть можливості летіти наживки далеко або навіть може утворитися «борода» при проробляє чергового заброса.С великим зусиллям намотувати волосінь на шпулю, теж не можна - така дія може негативно позначитися на довговічності котушки і шнура. Тому намотувати необхідно з зусиллям, яке при виникненні проводки від приманки. Ловля гумою з Джигою і без огузку вагою близько 20 грам істотно відрізняється по тому, з якою натугою волосінь лягає на шпулю в момент підмотки. Поставивши більш важку приманку, після легкої можна отримати «бороду» при першій же занедбаності. Так що при зміні наживки, бажано пропустити перші 15 метрів через пальці з невеликою натяжкой.Намативая свіжокуплені волосінь на котушку, необхідно на пальці надіти наперстки, тому що з'являється можливість отримати надріз, особливо якщо перемотувати доводиться не один раз. Для деяких рибалок намотати котушку ставати проблемою, особливо коли волосінь нова. Поклавши куплену котушку на горизонтальну поверхню, починаємо перемотувати волосінь. При цьому бортик котушки може мати кліпсу або виступ, волосінь постійно чіпляється за нього. Котушка перевертається, підстрибує, котиться під стіл. У підсумку рибалка отримує купу нервів, заплутану волосінь. У такому випадку на допомогу може прийти звичайний олівець або кулькова ручка. Слід вставити ручку в котушку і попросити кого-небудь потримати олівець, а самому спокійно накручувати її. Також за допомогою звичайних швейних ниток можна зробити відмінний Бекінгем. Швейні нитки володіють підвищеною м'якістю. Справа в тому, що при лові на далеких закинув, коли сідати риба, а головна жилка вже майже закінчилася, підмотка з тонкої волосіні починає крутитися навколо шпулі, в результаті чого контроль над трофеєм втрачається, швейні нитки такої дії лішени.Кроме усього іншого, підмотка зі швейних ниток має набагато меншу вагу, ніж моноліска, а ця вага може значно вплинути на загальний баланс спінінга.