Як металеву драбину обшити деревом.

Під час будівництва буває не до зручності .. Але коли ремонт внутрішнього оздоблення будинку або дачі добігає кінця, хочеться додати гідний вигляд кожному елементу інтер'єру, в тому числі і сходах.
Інструкція
1
Сталь аж ніяк не той матеріал, який можна спокійно обклеїти шпалерами або ПВХ плиткою, тим більше драбину . Тому оптимальним рішенням є обшивка цієї конструкції деревом.
2
Перед тим як приступити до роботи, необхідно запастися всім необхідним: матеріалом та інструментами. Дошка, якій ви будете обшивати драбину не повинна бути занадто товстою, але, в той же час, і не бути тонкою, щоб не тріснути при зайвого навантаження на неї. З інструменту вам потрібно: рулетка, ножівка, будівельний олівець, дриль зі свердлами по металу і дереву, шуруповерт з набором біт, а також запас болтів і гайок.
3
Приступаючи до роботи, зніміть мірки з усіх елементів сходів. Після чого наріжте необхідну кількість дощок, згідно виробленим вимірами. Далі слід у кожній щаблі й на певних ділянках тятиви просвердлити отвори. Для цього скористайтеся дрилем і свердлами по металу. Як правило, товщина стали буває не менше 5-6 мм, тому спочатку краще виконати отвори свердлом меншого діаметру, а потім розширити його великим. Під час виконання даної операції скористайтеся ємністю з холодною водою, щоб своєчасно охолоджувати нагріті свердла.
4
Після цього необхідно нанести мітки на дерев'яні заготовки. Для цього прикладіть, припустимо, до щабля отмеренную дошку і нанесіть маркером крізь пророблений отвір невелику позначку. Повторіть цю операцію з усіма заготовками. Після чого закріпіть в патроні дриля свердло по дереву необхідного діаметра.
5
Коли всі отвори в дошках просвердлені, починайте кріпити їх до елементів сходів за допомогою болтів і гайок. В принципі, можна використовувати саморізи або єврогвинти, але їх використання зажадає від вас хорошою вправності і окоміру. Не забудьте, що всі з'єднання кріпильних елементів виробляються з тильного боку сходів.
6
Після закінчення даного етапу, вам залишається тільки зашити вашу конструкцію із зворотного боку листом ДВП, щоб приховати місця кріплення, зчленувань і дрібні огріхи, які напевно виникнуть, в силу нерівності несучої металевої конструкції або дерев'яної дошки.