Як чоловікові прибрати жир з живота і боків. Як прибрати чоловічий живіт.

Красива чоловіча фігура увазі наявність рельєфного преса і міцну мускулатуру без надлишків жиру. Але, на жаль, недоліки начебто занадто об'ємного живота і жирових складок на боках зустрічаються не так уже й рідко. Позбутися від них можна, однак доведеться докласти чимало сил та завзяття. Правильне харчування і абонемент в тренажерний зал - кращі помічники в цій справі.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - гімнастична лава;
  • - перекладина або шведська стінка.
Інструкція
1
Змініть режим харчування. Щоб позбутися від надлишків жиру, вам доведеться відмовитися від звичних калорійних страв. Приберіть з раціону випічку, жирні напівфабрикати, фаст-фуд, снеки, пиво. Замість салатів з майонезом, копчених делікатесів і ковбаси їжте свіжі та тушковані овочі, птицю без шкіри, нежирну свинину і яловичину. Підвищіть щоденну дозу білка - включайте в меню сир, яйця, свіже молоко.
2
Збільште щоденні фізичні навантаження. Щоб непотрібні жири згоряли якнайшвидше, займіться кардіо-тренуваннями. Це можуть бути пробіжки, заняття на біговій доріжці або гребному тренажері. Займайтеся три-чотири рази на тиждень. При такому режимі ви швидко досягнете результату - приберете зайвий жир і підтягніть шкіру.
3
Більш ефективний варіант - скручування на похилій гімнастичній лаві. Відмінно діє і підйом ніг у висі на гімнастичній стінці. Вправивиконуйте в 2-3 підходи по 15-20 повторів в кожному.
4
Косі м'язи живота і найширшу м'яз спини зміцнять вправи з поворотами корпуса. Їх краще виконувати також в висі на перекладині. Піднімайте ноги, зігнуті в колінах, і поперемінно повертайте їх вліво і вправо. Виконайте 8-10 разів і повторіть комплекс двічі.
5
Швидко зміцнять прес і вправи з обтяженням. Виберіть штангу оптимального для себе ваги. Візьміть гриф на плечі, спину тримайте прямо. Повертайте корпус в сторони, напружуючи м'язи преса. Злегка розставте ноги і виконуйте глибокий жим штанги. Підніміть гриф на груди і робіть повільні присідання. Кожна вправа повторіть по 10-20 разів у два прийоми з обов'язковим відпочинком між ними.
6
Для оптимального навантаження силові тренування рекомендуються не частіше трьох разів на тиждень. Всі вправи виконуються повільно, з напруженням преса і відпочинком між підходами. Уже через пару тижнів ви помітите перші результати, а через місяць-півтора ваш прес і боки виглядатимуть значно краще.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gGxLjdTBoBc
Живіт і боки - проблемні зони жіночого тіла. Щоб прибрати з них жир - доведеться потрудитися. Як і в усьому іншому, важливий комплексний підхід і регулярність докладаються зусиль. Без цього про чудесну фігурі і тонкої талії залишається тільки мріяти.
Інструкція
1
На першому місці в позбавленні від жир а в будь-якій частині тіла - дієта. Сенс будь-якої дієти в тому, щоб енергії у вигляді кілокалорій тіло отримувало менше, ніж витрачало. Тоді недолік її організм прийметься заповнювати за рахунок наявних запасів. В теорії все виглядає так. Але на практиці провести організм досить непросто. Замість того, щоб почати позбуватися від покладів жир а в жир ових кишенях, він може буквально «залягти в сплячку», тобто, подібно скнарі скоротити витрати калорій до мінімума.Чтоби цього не сталося - не варто замість дієти влаштовувати голодування, харчуючись трьома листками салату в день і зриваючи голодну злість на оточуючих. Краще навпаки - харчуватися частіше, але скоротити порції в кілька разів, а також зменшити калорійність їжі. І, зрозуміло, не варто їсти на ніч.
2
Другий компонент вдалою боротьби з о жир еніем - спорт. Заняття спортом необхідні для підтримки форми. Адже худий, але обвислий животик важко назвати красивим - так само, як і інші в'ялі частини тіла. Крім того, чим більше у людини м'язової тканини - тим більше енергії він витрачає. Для того щоб прибрати жир з боків і живота підійде будь-який комплекс вправ на прес і талію. Дуже важливо займатися кожен день і не менше 20-30 хвилин - тоді й результат з'явиться дуже скоро.
3
Звичайно, є й більш простий спосіб полегшення тіла і гаманця. Це ліпосакція (видалення жир а хірургічним шляхом), а потім - абдомінопластика (видалення зайвої - провисшей після ліпосакції - шкіри на животі). Але це спосіб для екстремалів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LF2XwKGy7SA