Як намалювати морських мешканців. малюнки малювати на альбомних аркушах Як малювати в 3 д.

Малювати може абсолютно будь-яка людина, це доля не тільки дітей і художників. Головне - бажання. І якщо людина любить море і все пов'язане з ним, то йому варто спробувати перенести на папір свої враження і намалювати, наприклад, морських мешканців . В результаті може вийти відмінний подарунок коханій людині або чудова прикраса інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - акварельні олівці;
  • - пензлики;
  • - акварель;
  • - губка;
  • - альбомний аркуш паперу;
  • - картинки для прикладу;
  • - рамка для фотографії формату А4.
Інструкція
1
На чистому аркуші паперу проведіть коричневим олівцем горизонтальну хвилясту лінію таким чином, щоб відокремити зверху третину аркуша. Тут буде кораловий риф. Після цього намалюйте різнокольоровими олівцями рибок - овали витягнутої форми з плавниками і хвостами. Як зразок використовуйте фотографії та картинки з інтернету або свої спогади про відпустку. Дрібних риб малюйте зграйками, а великих - окремо.
2
Зобразіть сімейство морських ковзанів, для цього цілком достатньо буде просто провести вигнуту лінію, походжу на латинську букву S. Над кораловим рифом, де небо буде просвічувати крізь воду, помістіть медузу - півсферу з наявними знизу хвилястими відростками.
3
На дні, використовуючи чорний і темно-синій олівці, намалюйте валуни різних форм. Використовуючи ті ж кольори, зафарбуйте всю їхню поверхню. Зобразіть краба під одним з каменів.
4
Праворуч і ліворуч зеленим і темно-синім олівцями зобразите довгі водорості, просто провівши кілька хвилястих вертикальних ліній. Коричневим або темно-червоним олівцем намалюйте водорості, що мають вид оленячих ріжків, розгалужених в різні боки.
5
За допомогою мокрої губки змочіть печатающими рухами вийшов малюнок. Під впливом води все лінії повинні трохи розмитися. Потім, використовуючи тонку пензлик і не надто розбавлені акварельні фарби, додайте кілька яскравих штрихів до зображень крабів, риб та інших мешканців морського дна.
6
Використовуючи велику кисть, зафарбуйте промаківающімі рухами весь кораловий риф, створюючи блідо-рожеві, коричневі і бурі плями (щоб колір вийшов прозорим, розбавляйте фарбу водою). Намагайтеся не зачіпати об'єкти, які вже намальовані. Враховуйте, що фон в міру просування вгору повинен ставати світліше, адже там крізь воду надходить сонячне світло.
7
Простір над кораловим рифом розфарбуйте блідо-блакитним кольором. Синім кольором, трохи більш насиченим, зобразите маленькі кружечки - піднімаються до поверхні води з дна бульбашки повітря.
8
Дочекайтеся повного висихання малюнка і вставте його в рамку.