Як бути відмінником у навчанні.

Відмінна успішність небагатьом під силу. Для того щоб стати відмінником , потрібно вміти слухати, швидко запам'ятовувати інформацію і прагнути отримати нові знання. Поки ви не зрозумієте, що вам це дійсно потрібно, хороших результатів досягти буде важко.
Інструкція
1
Чи не прогулював заняття. Висока відвідуваність - це, звичайно, не гарантія успіху, але перший крок на шляху до нього. Зрозуміти матеріал в класі з учителем значно простіше, ніж удома наодинці.
2
Коли ви перебуваєте на уроці, не відволікайтеся на спілкування з однокласниками. Якщо ви будете уважно слухати вчителя, то інформація буде сприйматися значно простіше. А значить, і отримання оцінки «відмінно» не змусить себе довго чекати.
3
Постарайтеся зрозуміти, що викладач прагне зробити все, щоб ви зрозуміли тему. Тому, якщо ви щось упустили, не соромтеся задати питання і попросити, щоб вам повторно пояснили, що до чого.
4
Виконуйте домашнє завдання. Воно дозволяє закріпити все те, що ви пройшли в класі. Не користуйтеся збірниками з готовими рішеннями. По-перше, від цього ви не отримаєте ніяких знань, а по-друге, вчитель все одно помітить, що рівень ваших знань недостатньо високий, коли прийде час писати перевірочну або контрольну роботу.
5
Будьте готові відповісти на будь-яке питання. Це значить, що при виконанні домашнього завдання ви повинні переглянути всі можливі матеріали, які маються по темі. Чим більше ви будете знати, тим більше у вас буде шансів стати відмінником .
6
Продовжуйте виконувати домашнє завдання навіть у тому випадку, якщо вас точно не спитають на наступному уроці. Багато школярів, відповівши на попередньому занятті, не готують домашню роботу, т.к. знають, що їх точно не викличуть до дошки. Якщо ви хочете, щоб ваші оцінки були підкріплені вашими знаннями, уникайте такого ставлення до навчання.
7
Відвідуйте додаткові заняття. Якщо таких немає, підійдіть до вчителя і запитайте, чи можете ви розраховувати на його допомогу в разі, якщо вам щось буде незрозуміло або якщо ви захочете більш поглиблено вивчити матеріал.