Як назвати черепаху. Як назвати сухопутну черепаху.

Якщо в будинку завівся чарівний вихованець з красивим панциром на спині, слід негайно придумати йому ім'я. Щоб воно було оригінальним і звучним, необхідно проявити фантазію і поспостерігати за твариною.
Інструкція
1
Черепашок з королівськими або просто граціозними на ваш погляд повадками можна назвати відповідно до літературними або кінематографічними прототипами: Марта, Берта, Марго, Аріель, Офелія, Мішель, Ліліт.
2
Іноді черепахам жіночої статі дають милі людські імена: Соня, Тоня, Рая, Шура, Кіра, Поліна. Деякі господарі називають черепах по імені або прізвища улюблених знаменитостей: Барто, Белла, Фаїна.
3
Крім того, можна назвати черепаху іменем однієї з античних богинь або цариць: Пенелопа, Клеопатра, Деметра, Венера.
4
Клички для хлопчиків теж можуть підбиратися на честь відомих героїв кіно, анімаційних фільмів, художніх творів: Остап, Вінні, Бонніфацій, Клайд, Немо.
5
Хтось віддає перевагу давати черепахам імена на честь улюблених письменників, поетів, акторів, режисерів та інших відомих діячів науки і мистецтв. Приміром: Брамс, Дарвін, Че Гевара, Фрейд, Генрі, Шеллі і т.д.
6
Широко поширене застосування імен кумирів господарів: Рой, Тім, Оззі, Курт, Джек, Патрік, Леонардо і т.д.
7
Клички, які символізують різні сфери тієї чи іншої професійної діяльності, менш популярні, зате активно використовуються серед шанувальників чогось оригінального: Синоптик, Фараон, Доктор, Спринтер.
8
Деякі господарі вважають за краще давати вихованцям імена, які відповідають їстівним або неїстівних предметів. Скажімо, для хлопчиків підбирають клички в дусі: Кокос, Кекс, Ірис, Лютик, для дівчаток - Жасмин, Текіла, Пуговка.
9
Є й універсальні імена, які підходять для черепах обох статей, наприклад, Лу, Тесла, Пепе, Пашка. Яке б ім'я ви не вибрали, головне, щоб воно подобалося особисто вам і бажано, щоб відповідало характеру вихованця.
10
Не слід називати черепах кличками кішок або собак. Це буде виглядати набагато більш дивно, ніж якщо ви придумаєте для вихованця неіснуючу кличку з власної голови.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=62jc8wYTvTM