Як в'язати стовпчик з накидом гачком.

Якщо ви бажаєте йти в одну ногу з модою, то прийшов час навчитися в'язання. Адже без рельєфних або ажурних, пов'язаних своїми руками штучок, вам ніяк не обійтися. В'язання гачком зараз актуально як ніколи. Ви без великих зусиль освоїте всі ази. Одним з елементів у в'язанні гачком , є стовпчик з накидом . Використовуючи його, ви можете пов'язати спіднички, кофтинки та різні аксесуари.
Вам знадобиться
  • Гачок і нитки
Інструкція
1
Наберіть довільну кількість повітряних петельок. Плюс три повітряних петлі для підйому.
2
Зробіть накид. Введіть кінчик гачка в першу петлю підстави (тобто в четверту петлю за рахунком від гачка). Захопіть нитку знизу і витягніть петельку.
3
Візьміть нитку, підбивши гачок знизу. Потім пропустіть її через дві петлі, з трьох знаходяться на гачку. Захопіть ще раз нитку знизу.
4
Пров'яжіть стовпчик, пропустивши ниточку через 2 петлі, що залишилися на гачку.
5
Повторюйте, починаючи з пункту 2, кожен раз вводите кінчик гачка в першу зліва петельку підстави.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Ryjf-rHg2E
Корисна порада
Існує два способи, як тримати крючок.1. Візьміть крючочек за його «щічки» вказівним і великим пальцем, так немов ви тримаєте нож.2. Називається «олівець». Це означає, що тримаєте гачок так, як ручку або олівець. При в'язанні гачком (особливо для початківців) гарантією вдалого виконання роботи, буде хороше правило: в'яжіть зразок, використовуючи ті нитки і той гачок, які знадобляться вам для роботи над виробом. Приділіть особливу увагу зміні Конча в клубку нитки. Краще це робити на початку ряду. Залишайте довгий хвіст пов'язаних ниток для того, щоб можна було закріпити його з ізнанкі.Вистірав готовий виріб, накрийте його махровим рушником і почекайте, коли вбереться більша частина води. Після цього обережно розтягніть модель і закріпіть краю булавками так, щоб річ прийняла потрібну форму.Чтоби виріб був твердим і тримало свою форму - накрахмальте його. Для цього використовуйте воду і рисовий крохмаль.