Як намалювати ландшафт. малюнки олівцем ландшафт.

Ландшафт може бути названий природний рисунок місцевості. Це можуть бути гори, рівнини, плоскогір'я, низини. Щоб зробити малюнок ландшафту, вам буде потрібно знання перспективи і вміння зображати природні елементи.
Вам знадобиться
  • - планшет або мольберт;
  • - папір для малювання;
  • - олівці;
  • - фарби;
  • - пензлики.
Інструкція
1
Виберіть зручне місце, з якого ви зможете оглядати лежачий перед вами ландшафт. Це може бути природна височина або балкон будівлі. Візьміть з собою необхідні для роботи приладдя - мольберт або планшет, папір для малювання, олівці і фарби.
2
Уважно розгляньте місцевість. Визначте найнижчу і найвищу точку природного рельєфу. Візьміть аркуш паперу і простим олівцем відзначте на ньому приблизні межі малюнка. При зображенні ландшафту небо не повинно займати багато місця на аркуші (приблизно 1/4 або 1/5 частину від загальної площі листа). Знайдіть кут нахилу композиції і проведіть кілька перспективних ліній, які допоможуть вам правильно зобразити ландшафт.
3
Спочатку намалюйте самі котрі виділяються об'єкти природного рельєфу - гори і низини, річки і озера. Не забувайте про правила перспективи: чим ближче до лінії горизонту - тим менше зображувані предмети. Намалюйте другорядні об'єкти, що доповнюють ландшафт - дерева, архітектурні споруди (якщо такі є). Вони повинні зображуватися схематично, щоб дрібні деталі не відволікали від загального зображення ландшафту.
4
Після того як ви нанесли на папір малюнок простим олівцем, приступайте до промальовуванні кольором. Для цього краще використовувати акварельні фарби. Щоб показати перспективу, ви повинні використовувати різну насиченість фарби для першого, середнього і заднього плану. Для зображення ландшафту це вимога особливо актуально, так як ви малюєте з височини, що ускладнює передачу перспективу. Отже, перший план розфарбуйте яскравими і насиченими кольорами, ближче до горизонту об'єкти повинні виглядати більш розмитими.
5
Закончите роботу, вималювати найбільш значущі об'єкти на першому плані темною фарбою. Дайте папері просохнути. Готову роботу за бажанням оформите в рамку або паспорту.