Як назвати дитячий колектив. веселі назви дитячих колективів.

Дитячий колектив являє собою групу хлопців з різноманітними особистісними особливостями. Від його назви напряму залежить і популярність серед дітей.
Інструкція
1
Назвіть дитячий колектив , використовуючи слова в зменшувально-пестливих значеннях. Наприклад, «Сонечко», «Дзвіночок», «Струмочок», «Ласуни», «Стрибунці». Їх будуть позитивно сприймати діти і дорослі.
2
Придумуючи назву дитячого колектив а, відштовхуйтеся від його діяльності. У випадку, якщо це хореографічний колектив , то підійдуть такі назви, як «Хвиля», «Топ-топ», «Перелітні птахи», «Вихор».
3
Орієнтуйтеся на улюблені дітьми мультфільми і книги. Можете назвати дитячий колектив ім'ям казкового героя. Наприклад: «Лускунчик», «Рапунцель», «Смішарики» і т. П. Не забувайте, що назва має бути актуально і користуватися популярністю в даний час.
4
Враховуйте, що назва дитячого колектив а має бути звучним і незабутнім. Чи не придумуйте імена, що складаються з декількох слів. Досить одного-двох у назві: «Веселі коники», «Маленька країна», «Квіти життя».
5
Використовуйте іноземні слова в назві колектив а. Для початку придумайте російською мовою, а потім переведіть на англійську, німецьку, французьку. Можливо, так ви натрапите на цікаве, гармонійне звучання.
Зверніть увагу
Не забувайте і про вік дітей, які входять в колектив. Так як для вікової категорії від 3 до 8 років потрібно одна назва, а від 8 до 14 - інше. Навряд чи чотирнадцятирічним сподобається назву «Дзвіночок» .Названіе дитячого колективу має асоціюватися з чимось хорошим, позитивним, піднімати настрій, викликати позитивні емоції.
Корисна порада
У випадку, якщо у вас немає відповідного назви дитячого колективу, то влаштуйте конкурс серед дітей та їх батьків. Позначте, що метою конкурсу є придумати запам'ятовується і незвичайна назва. Переможець отримає подарунок: квитки в аквапарк або в кінотеатр.