Як знайти адресу в Києві. Як знайти людину за адресою проживання київ.

З розвитком інтернету знайти адресу людини, що знаходиться в іншій країні, стає можливим завдяки інформації, представленої на офіційних сайтах потрібних організацій. Крім того, на допомогу можуть прийти соціальні мережі, завойовують останнім часом все більшої популярності.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Зробіть офіційний запит в один з паспортних столів Києва. Зв'язатися з даними установами можна через контактну інформацію, яка представлена на їх офіційних сайтах.
2
Здійсніть пошук людини в Києві через соціальні мережі, такі як: "Tvitter", "Facebook", "В контакті», «Мій світ», «Однокласники». Пройдіть реєстрацію в якомусь із співтовариств (якщо у вас немає там аккаунта), і в пошуковий рядок, що знаходиться в інтерфейсі сайту, додайте ті дані, які відомі вам про людину (його ім'я, прізвище, вік, місце проживання (Київ)) .
3
Скористайтеся програмою ISQ («аська), що надає можливість зв'язатися з людиною, якщо він зареєстрований в даній системі.
4
Якщо ви знаєте, де працює (працював) людина, адресу якого ви розшукуєте, відкрийте інтернет-сайт з переліком різних організацій і фірм, що знаходяться в місті Києві . За допомогою контактних даних, представлених на сторінці будь-якої установи, зв'яжіться з його адміністрацією і попросіть посприяти вам у пошуках їх співробітника.
5
Введіть у свій пошуковик-браузер (Google, Yandex і т.д.) ім'я та інші точні дані людини, адресу якого ви розшукуєте в Києві. Якщо ж вам потрібен не окремий конкретна людина, а, приміром, ви хочете дізнатися місцезнаходження якоїсь організації чи вузу і т.п., наберіть їх повну назву, вкажіть місто (Київ) в рядку пошуку.
6
Зайдіть на сайт з контактними телефонами різних довідкових служб Києва. Є ймовірність того, що тут ви знайдете необхідну вам інформацію.
7
Зв'яжіться з центрами статистики Києва через контакти, представлені на сайтах цих організацій.
8
Відкрийте офіційний сайт Посольства РФ на Україні. Через форму зворотного зв'язку (надано e-mail) зробіть запит на ім'я тієї особи, яка ви шукаєте.
9
Зверніться по допомогу в інтернаціональний проект - телепередачу «Жди меня». Зайдіть на офіційний сайт даної програми і зареєструйтеся. Далі заповніть спеціальну форму пошуку, представивши точні дані про потрібний вам людині.
Більшість організацій вказують адресу в контактних даних, проте може статися так, що зазначений тільки телефон без будь-якої додаткової інформації. Існує ряд способів, за допомогою яких адресу можна дізнатися.
Інструкція
1
Одним з найпопулярніших способів є використання спеціалізованих довідників, таких як hella.ru. Їх легко знайти, ввівши у пошуковик запит про бази даних. Після того як ви перейдете на сайт довідника, від вас буде потрібно ввести місто, в якому знаходиться компанія, або відразу весь телефон ний номер в міжнародному форматі. Майте на увазі, що дана інформація є безкоштовною, тому ні про яку відправку платних смс для отримання потрібної вам інформації не може бути й мови. Якщо для отримання адресу а потрібно відправити смс - будьте впевнені, що це не база даних, а сайт шахраїв, які можуть не просто надати неправдиві дані, але й не надати їх зовсім.
2
Якщо попередній варіант не дав ніяких результатів, введіть номер телефон а організації в пошуковик спочатку в міському, а потім в міжнародному форматі, після чого порівняйте отримані результати. Нерідко компанії для пошуку працівників розміщують оголошення про вакансії в мережі, вказуючи свої телефон ниє номера. Скористайтеся цим. Ви отримаєте або відразу адресу , або ПІБ одного із співробітників, або назву компанії. Введіть в пошуковик ПІБ співробітника або назва компанії. Ваша мета - вийти на офіційний веб-сайт компанії або знайти будь згадка про дану організації . Щоб уникнути випадкових збігів, що призводять до отримання невірної інформації, бажано продзвонити організацію та уточнити отримані дані.
3
У кінцевому рахунку, ви завжди можете зателефонувати за телефон у, який є у вас на руках. Як правило, секретар компанії зобов'язаний представитися і назвати компанію на початку розмови. Запитайте безпосередньо адресу організації , у разі ж якщо вам не дадуть відповідь, використовуйте отримані дані для того, щоб знайти компанію виходячи з її назви і контактного телефон а, як було показано в кроці №2 або, використовуючи телефон ний довідник бізнес-підприємств.