Як можна швидко вивчити текст.

Щоб швидко запам'ятати текст , можна використовувати різні системні підходи. Слід одного разу навчитися прийомам запам'ятовування, відвідавши спеціальні професійні курси або взявши на озброєння їхні основні напрямки при самостійному навчанні.
Інструкція
1
Оскільки тематика текст ов буває різною і обсяги інформації, що запам'ятовується також неоднакові, виберіть той спосіб, при якому ви максимально точно зможете відтворити інформацію. Школярам підійде одна система запам'ятовування, у той час як студентам і викладачам потрібна зовсім інша.
2
На даний момент існує три системи запам'ятовування текст ів. У першому варіанті навчання проходить на курсах швидкого читання, які досить поширені в рамках додаткового шкільної освіти. Для дитячих тренінгів підбираються науково-популярні текст и в обсязі не більше одного машинописного аркуша, що не містять специфічно точної інформації. Якість запам'ятовування визначається відразу ж після прочитання і не носить довготривалого характеру. Учень повинен правильно відповісти на 10 питань, що забезпечує йому 100% -ний результат. Існують подібні курси і для дорослих.
3
Другий спосіб передбачає запам'ятовування текст а за допомогою його аналізу. Цей метод відомий ще як педагогічна мнемотехніка. В тренінгах використовуються дуже короткі текст и (в декілька абзаців) з мінімальною кількістю точних деталей. Врахуйте, що у цього методу є один вагомий недолік. Він вимагає «пережовування» уривків текст а, виявлення та аналіз взаємозв'язку головних і другорядних думок, багаторазові варіанти постановки запитань до матеріалу і відповіді на них, що уповільнює процес запам'ятовування.
4
Зверніть увагу на те, що вищеописаний спосіб забезпечує більш високу якість запам'ятовування в процесі швидкого читання. Правда врахуйте, що цей метод не передбачає запам'ятовування по абзацах і не забезпечує 100% -ного фіксування в пам'яті цифрових даних, а також він не гарантує, що текст залишиться у вашій пам'яті надовго.
5
Вчіться запам'ятовувати інформацію за допомогою методу класичної мнемотехніки, заснованого на візуальному мисленні. Цей спосіб повністю виключає пасивне згадування. Результат - послідовний виклад матеріалу без навідних запитань в повному обсязі, причому усно або письмово. Оцінюється якість запам'ятовування досить строго: не допускається порушення послідовності абзаців, пропуск або перекручення точних відомостей, неправильна послідовність викладу точної інформації в рамках одного абзацу. Звичайно, цей метод дає можливість запам'ятати інформацію на найвищому рівні.
6
Підбираючи курс навчання, уточніть, яка методика закладена в його основі, який рівень складності використовується в тренінгах, а також які критерії оцінки отриманих навичок після навчання. Тоді вам не доведеться шкодувати про даремно витрачений час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NRtppzMPTSQ
Зверніть увагу
Щоб швидко вивчити текст, треба підійти до цієї справи з бажанням. І завчасно. Нехай текст не викликає у вас страх (краще вже ви у нього). Виберіть для заучування денний час, коли ваш мозок ще не перевтомлений.
Корисна порада
Порахуйте, скільки абзаців в даному матеріалі. Закрийте очі і уявіть подумки вашу сторінку. Перед вашим поглядом повинна постати чітка копія вашого тексту. Знову відкриваєте очі і тепер вже починаєте заучувати по невеликому уривку.