Як на одній фотографії розмістити кілька. одну фотографію з чотирьох.

Зібравши на один фон декілька знімків, можна отримати барвистий колаж, що розповідає про цікаві події або ваші захоплення. Для створення такої картинки буде потрібно обрізати фотографії , змінити їх розмір, оформити їх стилем шару і написом. Все це можна зробити в редакторі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографії.
Інструкція
1
В один колаж можна зібрати знімки, об'єднані спільною темою: подією або об'єктом. Підсумкова картинка буде виглядати цікавіше, якщо в неї увійдуть як загальні плани, так і великі. Як фон підійде якісна фотографія, на якій відсутні деталі, що привертають увагу. Це може бути одноманітний пейзаж, квіти або листя, зняті крупним планом.
2
Візьміть аркуш паперу, що співпадає за співвідношенням сторін з фоновою картинкою, і намалюйте приблизне розташування знімків. Для створення колажу достатньо однієї великої фотографії , яка буде задавати настрій всієї композиції, і чотирьох-п'яти додаткових знімків. Їх можна зробити менше головного зображення.
3
Опцією Open меню File завантажте майбутній фон колажу в Photoshop і зробіть з нього шаблон, в який потім підставите інші картинки. Для цього розблокуйте завантажене зображення опцією Layer from Background групи New меню Layer. Клікнувши по знаходиться в нижній області палітри шарів кнопці Add layer mask, додайте маску до фонового знімку.
4
Увімкніть інструмент Rectangular Marquee в режимі Add to selection і виділіть області, куди будуть вставлені знімки. Якщо ви задумали використовувати не прямокутні картинки, а круглі або овальні, виберіть інструмент Elliptical Marquee. Якщо потрібно, опцією Grid групи Show меню View включите сітку, яка допоможе рівно розташувати створювані виділення.
5
Перейдіть до маски шару і залийте її в виділених областях чорним кольором. Це можна зробити, застосувавши інструмент Paint Bucket.
6
В якості додаткового оформлення картинки застосуєте обведення, яка допоможе відокремити знімки від фону. Опцією Stroke групи Layer Style меню Layer відкрийте параметри стилю і налаштуйте позицію, ширину і колір обведення.
7
Опцією Place меню File довантажити в документ знімки, з яких буде зібраний колаж. До кожного зображення, відкритому таким способом, застосуйте опцію Smart Object групи Rasterize меню Layer.
8
Перетягніть фотографії під шар з фоновою картинкою, скориставшись мишкою. Інструментом Move Tool перемістіть знімки так, щоб фрагменти, призначені для колажу, здалися в прозорих віконцях, створених в тлі маскою. Якщо потрібно, зменшіть або поверніть фото, застосувавши опцію Free Transform меню Edit. Якщо під кількома прозорими фрагментами фону видно частини одного і того ж зображення, зітріть зайві ділянки знімка інструментом Eraser.
9
Додайте підпис до колажу. Включивши інструмент Horizontal Type, клікніть по місцю на картинці, з якого буде починатися текст і введіть напис. В якості кольору букв виберіть забарвлення обведення, застосованої до фону.
10
Збережіть колаж в файл jpg опцією Save As меню File.
Творча фантазія - важлива річ при роботі з зображеннями. Злегка пофантазувавши, можна виявити, що для об'єднання декількох фотографій в одну картинку не обов'язково шляхом складних маніпуляцій відокремлювати об'єкти від фону, малювати тіні і проробляти інші складні операції. Досить підібрати загальний фон, підігнати розміри фотографій і зробити обведення.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографії.
Інструкція
1
Завантажте фотографії, з якими будете працювати, в графічний редактор. Зробити це вам допоможе команда Open («Відкрити») з меню File («Файл»). Клікніть іконка потрібних файлів, затиснувши клавішу Ctrl, і натисніть кнопку «Відкрити» .Звичайно, ви можете використовувати будь-які зображення, але результат вийде більш цікавим, якщо ви використовуєте картинки, що має щось спільне між собою. Це можуть бути чотири фотографії одного і того ж людини, тварини, предмета чи дії. Ваші фото можуть бути зняті в різний час на одному і тому ж місці або, навпаки, в один і той же час в різних місцях. Вибір залежить тільки від вашої фантазії.
2
Створіть новий документ довільного розміру в колірному режимі RGB командою New («Новий») з меню File («Файл»). Створіть у ньому фон для ваших фотографій. Для цього залийте фон підходящим до ваших фотографій кольором або фактурою, вибравши в палітрі інструментів Paint Bucket Tool («Заливка»). За умовчанням цей інструмент заповнює шар кольором переднього плану. Якщо ви хочете залити шар текстурою, змініть в панелі налаштувань інструменту під головним меню Foreground color («Колір переднього плану») на Pattern («Текстура»). Виберіть підходящу текстуру у вікні праворуч від типу заливки.
3
Можете використовувати в якості фону одне зі своїх зображень. Для того щоб це зробити, відкрийте файл з цим зображенням в Photoshop і перетягніть картинку у вікно створеного документа інструментом Move Tool («Переміщення»). Відрегулюйте розмір фону за допомогою команди Free Transform («Вільне трансформування»). Ви знайдете цю команду в меню Edit («Редагування»).
4
Перетягніть фотографії на підготовлений фон інструментом «Переміщення». Подгоните їх розмір командою Scale («Розмір») з групи Transform («Трансформувати») меню Edit («Редагування»).
5
Додатково оформите верстви за допомогою стилю шару. Для цього клікніть по будь-якому з шарів з картинками правою кнопкою мишки. Виберіть Blending Options («Параметри накладання»). Клікніть по пункту Stroke («Обведення»). У вікні налаштувань параметра встановіть колір і ширину обведення. Із списку Position («Позиція») виберіть Inside («Всередині»). Застосуйте стиль натисканням кнопки ОК. Застосуйте цей стиль до решти верствам.
6
Підпишіть серію зображень. Для цього виберіть інструмент Horizontal Text Tool («Горизонтальний текст») і зробіть напис. В якості кольору шрифту непогано буде виглядати колір обведення.
7
Збережіть картинку у форматі jpg командою Save («Зберегти») або Save for Web («Зберегти для мережі") з меню File («Файл»).