Як лікувати вушного кліща у домашніх тварин. домашні засоби лікування вушного кліща у кота.

Вушні кліщі турбують тварина, яка роздряпує себе, постійно намагаючись вичесати паразита. Іноді справа доходить до інфікування і втрати слуху. Поява кліщів - показник того, що у тварини знижений імунітет, тому лікувати вушного кліща у домашніх тварин слід комплексно.
Вам знадобиться
  • - зелений чай
  • - рослинне масло
  • - часник
  • - інсектицидні препарати
Інструкція
1
Промийте вуха зеленим чаєм. Приготуйте настій зеленого чаю - ложка заварки на звичайний стакан з окропом. Процідіть настій і охолодіть його до комфортної температури. Візьміть піпетку, наберіть чай і промийте вушну раковину і канал. Тримайте тварина, щоб забезпечити вільний доступ до вух (кішку можна загорнути в великий рушник). Тварина почне мотати головою, шматочки бруду будуть вилітати разом з чаєм. Протріть вушної канал ватним тампоном насухо.
2
Закапайте масло. Візьміть будь-яку рослинну олію і помістіть в нього на деякий час роздавлений часник. Процідіть масло. Почистіть вуха тварині - так масло швидше досягне мети. Закапайте вушної канал маслом (достатньо 4-5 крапель).
3
Скористайтеся готовими інсектицидними препаратами. Різноманіття препаратів дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант. Є склади з антибіотиками - вони впливають на бактерії, кліщі і грибки. Універсальні препарати мають широкий антипаразитарним дією. Деякі ліки від бліх можуть знищувати і вушних кліщів. Проконсультуйтеся з ветеринаром і виберіть найбільш підходящий засіб. Застосовуйте згідно інструкції. Під час лікування обробляйте тварина повністю (спеціальними шампунями) - вушні кліщі можуть переміщатися.
4
Зміцнюйте імунітет. Для підтримки організму і підвищення опірності до паразитів давайте тварині препарати ехінацеї відповідно до призначеної дозуванням. Годуєте тварина повноцінно - збалансоване харчування зміцнить організм та імунну систему.
5
пролікувати всіх тварин . Обробляйте всіх вихованців, якщо ви не хочете лікувати вушного кліща у домашніх тварин щомісяця. Тварини швидко заражаються один від одного, їм достатньо навіть нетривалого контакту.