Як налаштувати автомобільний навігатор. настройка карт в навігаторі.

Автомобільний навігатор деколи є єдиним і незамінним помічником автолюбителя. Сьогодні існує величезна кількість різноманітних моделей даного пристрою, що відрізняються один від одного ціною і технічними можливостями. Особливості настройки приладу залежать від марки і моделі. Однак, володіючи певними навичками, можна впоратися з будь-яким навігатор ом.
Інструкція
1
Щоб зробити користування приладом максимально зручним і комфортним, правильно встановіть користувача настройки. Зайдіть в розділ «Меню» і виберіть вкладку «Настройки». Першим ділом встановіть настройки карти. Потім відвідайте розділ «Карти» і виберіть «Верх карти». Зверніть особливу увагу на пункт «Вирощують по руху». Це дуже важлива настройка. Після її установки картинка карти буде обертатися по руху вашого автомобіля, тобто зображення на дисплеї навігатор а повторюватиме вид з вікна автомобіля.
2
Після цього зайдіть в розділ «Навігація». Ви побачите різні види транспорту. Із запропонованих варіантів (пішохід, автомобіль/мотоцикл, вантажний автомобіль і т.д.) виберіть «Автомобіль». Потім перейдіть в пункт «Притягування». Притягання - це властивість навігатор а показувати ваш автомобіль (визначати його місце розташування) на найближчій дорозі. Ви можете вибрати автоматичний режим, або задати параметри. Найбільш оптимальним вважається відстань не більше 50 метрів.
3
Тепер налаштуйте маршрут. Перейдіть у відповідне меню. Тут вам потрібно буде вибрати один з пропонованих маршрутів. Це може бути швидкий маршрут, короткий і т.д. Багато автолюбителів віддають перевагу швидкому маршрут. Таким чином, навігатор буде вести вас по автомобільним дорогам, вибираючи найбільш швидкий за часом шлях. Короткий маршрут встановлюють, якщо потрібно скоротити відстань.
4
Визначившись з маршрутами, приступите до наступного кроку. Зайдіть в розділ «Що уникати при прокладанні маршруту». Ви побачите приблизно наступний список: розвороти, платні дороги, дороги з грунтовим покриттям. Вирішіть, що краще відзначити. Майте на увазі, що швидкий маршрут передбачає вибір найкращого варіанта дороги. Дорогу з ґрунтовим покриттям він запропонує тільки в тому випадку, якщо не залишиться ніяких інших варіантів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VT7MpfJzMuc