Як можна підключити web-камеру. Як підключити usb web-камеру по wi fi.

Веб-камери відрізняються один від одного інтерфейсом, за яким здійснюється передача даних на комп'ютер. Найчастіше використовується USB, дещо рідше - Ethernet. При використанні в якості веб-камери смартфона дані передаються по GPRS- або WiFi-радіоканалу.
Інструкція
1
Щоб скористатися веб-камерою, яка підключається через інтерфейс USB, просто підключіть її до наявного на комп'ютері вільного порту відповідного стандарту. Якщо всі порти зайняті, скористайтеся USB-хабом. Краще використовувати хаб, який має окреме джерело живлення, особливо, якщо інші підключені до нього пристрої споживають значний струм. До самої ж камері приєднувати блок живлення не потрібно - необхідна для своєї роботи напруга вона отримує прямо від порту.
2
Подальші дії залежать від того, яка на комп'ютері встановлена операційна система. Якщо це Linux, запустіть програму Usbview і подивіться, яким кольором відображається назва камери: червоним або чорним. У першому випадку поновіть дистрибутив до версії, в якій ця модель камери підтримується (не забудьте перед цим зробити резервну копію всіх потрібних даних), а в другому - запустите програму Xawtv, виберіть в ній камеру , і вона запрацює відразу. Після такої перевірки їй можна користуватися і в інших програмах, наприклад, Skype.
3
Щоб змусити веб- камеру працювати в Windows, встановіть драйвера з доданого до неї диска. Якщо він відсутній, перейдіть на сайт виробника приладу і скачайте драйвера з нього. Після цього камерою також можна буде користуватися в будь-яких програмах, призначених для роботи з нею.
4
Веб-камери, що працюють через інтерфейс Ethernet (також звані IP-камерами), не вимагають драйверів. Приєднаєте такий прилад до роутера. При необхідності використовуйте перехідник для подачі живлення за стандартом PoE. Якщо ж харчування таким способом в камері не передбачено, використовуйте входить до її комплект зовнішній блок живлення. На комп'ютері з Windows запустіть програму для пошуку IP-адреси веб-камери, отриманого їй по протоколу DHCP. Налаштуйте камеру , встановіть складні логін і пароль. Після цього отримати доступ до камери можна буде з комп'ютера з будь ОС за умови, що на ньому є браузер, що працює безпосередньо (без застосування проксі), і плагін, вказаний в керівництві по експлуатації камери (наприклад, Flash).
5
Щоб використовувати як веб-камери смартфон, встановіть на нього програму Mobiola або Bambuser. Перша з них є платною і працює через локальну мережу, використовуючи WiFi (телефон повинен мати відповідний радіомодуль), а друга безкоштовна, і працює вона через інтернет по протоколу GPRS. Для Mobiola встановіть на комп'ютер програму-клієнт, що під управлінням ОС Windows або Mac OS X, а для Bambuser на комп'ютер нічого не встановлюйте за умови, що він підключений до інтернету і має браузер з плагіном Flash. ОС на ньому при цьому може бути будь-який, в т.ч. Linux. У другому випадку підключіть на телефоні найдешевший тариф на безлімітний доступ в інтернет, правильно налаштуйте точку доступу (APN), зареєструйтесь на сайті Bambuser, введіть в програму на телефоні логін і пароль і встановіть в її настройках приватний режим передачі. На комп'ютері перейдіть на сайт Bambuser, також введіть логін і пароль, а потім зайдіть на власну сторінку і відкрийте поточну трансляцію. Дані будуть передаватися з затримкою в декілька секунд.
Зверніть увагу
Все підключення виробляєте при знеструмленому устаткуванні. Встановіть складні логін і пароль. Не робіть доступ до камери публічним, якщо така трансляція здатна порушити авторські та суміжні права, а також право на зображення громадянина.