Як назвати таксу. Як придумати кличку таксою.

Забавна коротконога такса - відмінний друг і компаньйон. Її незвичайна зовнішність і весела вдача завжди привертають увагу перехожих. Звичайно ж, такому домашньому вихованцеві потрібно і відповідне ім'я - оригінальне, що запам'ятовується і не дуже вигадливе.
Інструкція
1
Якщо ви купили породистого щеняти, дізнайтеся у власників розплідника, на яку букву повинна починатися кличка. Деякі господарі просто додають потрібну літеру або склад, що починається з неї, до вже придуманому імені.
2
Вибираючи кличку, подумайте, як вона буде звучати в скороченому варіанті. Швидше за все, Леоріку ви станете називати просто Рікою, а Барбароссу - Барбі або Барбосом. Кмітливий пес незабаром зрозуміє, що все це відноситься до нього і буде відгукуватися на варіації свого імені з однаковим ентузіазмом.
3
Перебуваючи в пошуках імені, тримайте під рукою блокнот, куди записуйте всі цікаві ідеї, що прийшли в голову. Перегорніть журнали про собак, згадайте улюблені фільми. Можливо, вони наштовхнуть вас на цікаву ідею. Незважаючи на те, що такса виглядає дуже забавно, гумористичні клички їй не йдуть. Маленький звір сповнений гідності і володіє своєрідним шармом.
4
таксі дуже йдуть англійські і французькі імена - адже у цього собаки цілком «іноземний» вигляд. Підберіть красиво звучить і не занадто довге слово або ім'я власне. Франсуа або Жанетт, Джордж або Еліс - собаці такі клички повинні сподобатися.
5
Придумуючи кличку, попросіть допомоги у друзів і знайомих. Звичайно, не виключено, що більшість запропонованих варіантів вам не сподобається. Але серед пари десятків жартівливих і дивних імен можуть попастися дуже вдалі знахідки.
6
Не давайте псу ім'я, яке ви випадково підслухали на собачій майданчику. Швидше за все, у вашого вихованця виявиться маса тезок. Це ж стосується і кличок за мотивами популярних телесеріалів. Краще згадайте класику. Назвіть вихованця Фальстафом, Ізольдою або Уліссом - така кличка таксою цілком підійде, до того ж вона виявить не тільки ваш смак, але і рівень освіти.
7
Підібравши кличку і отримавши схвалення всіх членів сім'ї, спробуйте кілька разів швидко вимовити вибране слово. Ви не повинні відчувати труднощів, плутаючись в буквах і складах, а вийшла скоромовка не повинна звучати смішно. Такса - собака норовлива і любляча самостійні прогулянки. Вам доведеться часто підкликати її і кличка повинна звучати достойно.
Поява такси в будинку гарантує масу позитивних вражень її господарям. Ці собаки не створюють безлічі клопоту завдяки вродженій кмітливості і міцному здоров'ю. Найскладнішим питанням може стати вибір імені для цуценя.
Інструкція
1
Вибираючи ім'я для цуценяти такси, довіртеся своїй інтуїції і фантазії. Найчастіше потрібне слово само спливає у свідомості при першому знайомстві з цуценям. Подібний асоціативний спосіб цілком припустимо, якщо немає ніяких обмежень (наприклад, певних вимог з боку заводчика). Пам'ятайте, що такса - мисливська порода. Тому для імені цуценя можна використовувати слова, пов'язані з цією тематикою (Патрон, Пістон, Ловець і т.д.)
2
Віддавайте перевагу коротким, чітким прізвиськами. Обов'язково перевіряйте, як вони будуть звучати - щенки такси дуже темпераментні. Якщо на прогулянці вони чимось про захопляться, вам доведеться неодноразово окликати вихованця, тому надто екстравагантні варіанти можуть виглядати недоречно (наприклад, перехожі можуть не зрозуміти постійних вигуків «Стрибок, до мене!»)
3
На імена породистих щенят такси часто поширюються суворі правила: наприклад, вони повинні починатися на певну букву, відповідну порядковому номеру всього посліду. Якщо заводчик дасть вам можливість самостійно назвати малюка, не соромтеся вдатися до допомоги різних словників або енциклопедій: словниковий запас звичайної людини найчастіше виявляється біднішими.
4
Досить часто заводчики воліють самостійно давати імена цуценятам такси. У цьому випадку вам доведеться тільки придумати короткий варіант імені, який буде зручно використовувати для повсякденного спілкування з твариною. Крім того, цуценя простіше привчити до клички, якщо вона коротка, чітка і звучна.
5
Якщо ви вирішили завести таксу в якості просто домашнього улюбленця, постарайтеся підійти до вибору імені колективно. Нехай кожен запропонує свої варіанти з обґрунтуванням, а решта постараються об'єктивно їх оценіть.Поможет і спостереження за вихованцем в перші дні його перебування в новому будинку - яскраві риси характеру маленькій такси, особливості темпераменту чи просто кумедні особливості поведінки можуть наштовхнути на вдалий варіант імені.
Зверніть увагу
Називати собак людськими іменами не рекомендується.