Як налаштувати hdmi вихід.

Для передачі якісного цифрового сигналу прийнято використовувати канал HDMI. Основна його перевага перед застарілим аналогом (DVI) - це можливість транслювати не тільки відео, але й звуковий сигнал.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI;
  • - коннектор DVi-HDMI.
Інструкція
1
Для початку вивчіть можливості відеокарти, встановленої у вашому комп'ютері або ноутбуці. Переконайтеся в тому, що даний адаптер призначений для передачі обох типів сигналів.
2
Якщо ви використовуєте відеоадаптер фірми ATI (Radeon), на ньому може бути відсутнім вихід HDMI. У даній ситуації рекомендують використовувати канал DVI спільно зі спеціальним перехідником. Переконайтеся в тому, що ви використовуєте оригінальний коннектор DVI-HDMI, здатний передавати звуковий сигнал.
3
Вивчіть технічні характеристики використовуваного телевізора. Переконайтеся в тому, що його порт HDMI призначений для прийому звукового сигналу. Виберіть підходящий кабель формату HDMI-DHMI.
4
Підключіть відеокарту комп'ютера до потрібного порту телевізора. Якщо ви хочете використовувати одночасно і монітор і телевізор, виконайте настройку синхронної роботи цих пристроїв. Для цього відкрийте меню «Дозвіл екрану» і виберіть відповідний режим.
5
Використовуйте функцію «Дублювати екран», якщо хочете передавати однакове зображення на всі підключені пристрої. У тій ситуації, коли вам потрібно використовувати обидва дисплея незалежно один від одного, активуйте режим «Розширити екран». У даній ситуації необхідно попередньо призначити комп'ютерний дисплей основним пристроєм.
6
Приступите до налаштування передачі звукового сигналу. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Обладнання та звук». Клікніть по посиланню «Управління звуковими пристроями».
7
Перейдіть до вкладці «Відтворення» і знайдіть обладнання ADM (Nvidia) HDMI Output. Виділіть його іконку лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «За замовчуванням».
8
Тепер натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте діалогове меню. Запустіть довільний відеокліп і переконайтеся в тому, що ваш HDMI- вихід працює стабільно. При відключенні кабелю від порту автоматично включиться стандартний звуковий порт, розташований на відповідній платі.