Як налаштувати два adsl-модему.

Деяким користувачам доводиться використовувати відразу два модему під час роботи з мережами формату ADLS. Найчастіше це обумовлено тим, що один пристрій попросту не витримує навантаження, що призводить до неполадок у його роботі.
Вам знадобиться
  • - ADSL-модеми;
  • - мережеві кабелі;
  • - DSL-свитч.
Інструкція
1
Для синхронного підключення до провайдера по різних каналах необхідно використовувати відразу два модему . Найчастіше даний метод застосовують при налаштуванні безкоштовного підключення ByFly і стандартного доступу в інтернет. Придбайте спеціальний DSL-свитч на два виходи.
2
Підключіть дане устаткування до кабелю телефонної лінії. З'єднайте з вільними портами світча ваші DSL-модеми. Для цього використовуйте відповідне канали пристроїв.
3
Придбайте додаткову мережну карту. Підключіть її до вашого комп'ютера. З'єднайте LAN-порти DSL-модемів з різними мережними адаптерами. Для цього використовуйте пасивне з прямим обтиском конекторів.
4
По черзі виконайте настройку обох DSL-модемів. Перший пристрій налаштуйте таким чином, щоб отримувати через нього доступ до інтернет-ресурсів. При налаштуванні другого модему задайте параметри, необхідні для підключення до локальних серверів. Іноді другий модем можна використовувати для підключення з використанням безкоштовного логіна.
5
Відкрийте властивості мережевих адаптерів вашого комп'ютера. Обов'язково встановіть для кожного з них унікальне значення IP-адреси. Вони ні в якому разі не повинні збігатися. Крім того, дані значення повинні бути відмінними від IP-адрес модемів.
6
Після виконання всіх описаних процедур перезавантажте комп'ютер і обидва DSL- модему . Перевірте можливість підключення до локальних ресурсів та інтернет-серверам. Змініть метрику мережевих адаптерів, якщо доступ до інтернету все ще відсутня.
7
Для цього у властивостях протоколу TCP/IP натисніть кнопку «Додатково». Вимкніть функцію автоматичного призначення метрики. Введіть цифру 1 для мережевої карти, підключеної до інтернету. Для іншого адаптера встановіть значення метрики, що дорівнює двом.