Як налаштувати бездротовий принтер.

Деякі сучасні багатофункціональні пристрої та принтери здатні працювати з бездротовими мережами. Така технологія дозволяє створювати домашню або офісну мережу з використанням мобільних ПК, кожен з яких буде отримувати доступ до друкованого пристрою.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Перед покупкою бездротового принтера обов'язково переконайтеся в тому, що вибраний пристрій буде працювати спільно з використовуваним маршрутизатором або Wi-Fi адаптером. Це дуже важливий етап, тому що багато МФУ, що працюють з каналом Wi-Fi, здатні підключатися до мереж з вузьким набором параметрів.
2
Підключіть принтер до мережі змінного струму. Почекайте деякий час, поки пристрій буде повністю завантажено. Переконайтеся в тому, що ваша бездротова точка доступу працює в потрібному режимі.
3
Знайдіть кнопку «Налаштування» на панелі керування принтера. Натисніть її і виберіть пункт «Мережа». Дочекайтеся створення списку доступних точок доступу. Виберіть вашу бездротову мережу. Введіть ключ безпеки.
4
Якщо принтер не зміг виконати підключення до мережі, надрукуйте звіт, вибравши потрібний пункт в меню «Налаштування». Це допоможе вам з'ясувати причину неполадок.
5
Деякі МФУ вимагають обов'язкової наявності системи Wi-Fi Protected Setup (WPS). Якщо ви маєте справу з подібним пристроєм, натисніть кнопку WPS, розташовану на корпусі принтера. Для цього може знадобитися кулькова ручка або олівець.
6
Натисніть аналогічну кнопку, яка знаходиться на використовуваної точки доступу. Почекайте деякий час, поки завершиться установка з'єднання між МФУ та маршрутизатором.
7
Тепер виконайте підключення до принтера з ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Пристрої та принтери ». Натисніть кнопку «Додавання пристрою», якщо МФУ не відобразилося в списку.
8
Дочекайтеся визначення нового мережевого обладнання. Виділіть його лівою кнопкою миші та натисніть кнопку «Готово». Після успішного додавання бездротового МФУ перевірте його працездатність, запустивши доступний текстовий редактор.