Як повернути електронні гроші.

Користувачі інтернету все активніше освоюють такий сервіс, як електронні гроші . Вони дозволяють розплачуватися за покупки, не залишаючи на сумнівних сайтах дані вашої банківської картки. При необхідності гроші можна повернути з електронного гаманця і знову використовувати вже поза інтернетом.
Інструкція
1
Дізнайтеся, яким чином можна повернути гроші з вашого інтернет-гаманця. Для цього зайдіть на сайт, на якому ви відкрили віртуальний рахунок, і перечитайте умови користування ними. Зазвичай гроші можна виводити декількома основними способами. Щоб отримати їх на свій банківський рахунок, вкажіть свої платіжні реквізити в спеціальних полях, потім виберіть потрібну суму. Після схвалення виведення грошей ви отримаєте повідомлення про переведення, в якому буде вказана у тому числі комісія за операції з грошима від платіжної системи. Відправлена сума буде доступна на вашому банківському рахунку через два-три робочих дні.
2
Якщо у вас немає банківського рахунку, отримаєте гроші через систему грошових переказів. Платіжна система, в якій ви оформив віртуальний гаманець, може співпрацювати з однією або декількома з них. Плюс такого перекладу в тому, що гроші ви зазвичай отримуєте прямо на наступний день.
3
В тому випадку, якщо ви оплатили якийсь товар або послугу електронними грошима, але якість придбання вас не влаштувало, звертайтеся за поверненням грошей тільки до продавця. Платіжна система в даному випадку вам допомогти не зможе, так як вона здійснювала лише переказ коштів. В такому випадку ви можете попросити продавця повернути вам потрібну суму як на електронний рахунок, так і в звичайний банк.
4
При відсутності на вашому рахунку якоїсь суми, якої ви не розпоряджалися, напишіть листа технічної підтримки сайту, де відкрито ваш електронний рахунок. Якщо виник технічний збій, вам через деякий час повернуть гроші , зниклі з електронного гаманця. Однак намагайтеся не зберігати на ньому великі суми - при зломі гаманця стороннім особою, наприклад, за допомогою підбору паролів, вам навряд чи повернуть гроші . Тому будьте уважні, чистите комп'ютер від вірусів і не відвідуйте підозрілі сайти, на яких в ваш комп'ютер може потрапити вірус, який краде паролі.
Електронні гроші зараз стали досить-таки популярними. Внаслідок чого корисно знати, як ними користуватися. Адже вже більшість підприємств користуються оплатою електронними грошима.
Інструкція
1
Електронні гроші потихеньку входять у наше життя. Молоде покоління все частіше вдається до послуг безготівкового розрахунку. А чому б і ні, якщо даний спосіб оплати є одним з найбільш зручних. Можна, не виходячи з дому, замовити з доставкою продукти, вподобану одяг, аксесуари і багато іншого, а оплатити всю продукцію можна електронними грошима. Складнощів з відправкою таких грошей не виникає. Але потрібно враховувати деякі нюанси. Тому перше, що вам необхідно зробити, перш ніж відправляти електронні гроші , це завести web-гаманець.
2
Завести гаманець можна на сайті yandex.ru. Так званими "яндекс-грошима" користується досить багато споживачів. З даного гаманця можна відправити гроші на будь-який інший гаманець або вчинити поштовий переказ. Альтернативний варіант, який є найбільш безпечним, - це створення гаманця на сайті webmoney.ru. Даний портал надає можливість здійснювати відправлення електронних грошей в різних грошових одиницях. Причому курси валют враховуються в зв'язку з останніми змінами на фондовому ринку.
3
Далі вам необхідно поповнити рахунок створеного гаманця. Знайдіть Елекснет або ж банкомат, в яких надається послуга поповнення електронних гаманців. Але будьте уважні. Якщо ви кладете гроші через банківську карту, то, найімовірніше, комісія стягуватися не буде, а якщо з допомогою Елекснет, то від загальної покладеної суми якийсь відсоток піде в оплату за користування даною послугою. Не забудьте взяти квитанцію. У разі, якщо кошти на гаманець не прийдуть, з її допомогою ви зможете повернути собі гроші .
4
Після того як ви покладете гроші на ваш гаманець, зайдіть в інтернет і перевірте, чи прийшли вони. При позитивному результаті наступне, що потрібно буде зробити, - це дізнатися номер гаманця людини чи організації, якій ви збираєтеся кошти перерахувати.
5
І останнє, що від вас буде потрібно, - це ввести номер гаманця, на який потрібно відправити електронні гроші . Перерахування займе від декількох секунд до декількох днів залежно від вимог оператора. Далі вам прийде на пошту листа про витрачання грошових коштів.
6
Відправляти електронні гроші можна не тільки на інший гаманець. З їх допомогою можна оплачувати різні послуги, товари та так далее.Весьма зручно без комісії поповнити мобільний рахунок. Електронні гроші просто відправте на телефон, вказавши номер і підтвердивши його (на телефон прийде смс-повідомлення з кодом, який потрібно буде ввести). Тому ви завжди залишитесь на зв'язку, і, в разі чого, не доведеться бігти до Елекснет.
Зверніть увагу
Якщо ви користуєтеся переказом грошей, то уважно прочитайте умови договору. Вельми часто за надані послуги з вас буде стягуватися комісія. Якщо ви відправите електронні гроші поштою, то буває, що розмір комісії досягає тридцяти п'яти відсотків від загальної суми.
Корисна порада
Якщо вам необхідний додатковий заробіток, але графік роботи вам підходить тільки вільний, то ви можете заробляти в інтернеті (наприклад, копірайтенгом, рерайтинга, написанням авторських статей різної тематики). Оплата за цей труд безпосередньо неможлива, тому що найчастіше роботодавець знаходиться в іншому місті. Оплата ж за допомогою електронних грошей - хороший вихід зі сформованої ситуації.