Як вибрати банк для відкриття рахунку.

Початківець бізнесмен, вирішивши відкрити свою справу, тут же стикається з безліччю нагальних проблем, питань. Наприклад, в якому банці відкрити розрахунковий рахунок. Адже фінансових установ багато і всі вони навперебій пропонують свої послуги, запевняючи, що здатні створити найкращі умови для будь-якого клієнта.
Інструкція
1
Врахуйте, що вибір банку залежить від безлічі факторів. Наприклад, від того, які операції, головним чином, будуть здійснюватися через даний розрахунковий рахунок; від величини банківських тарифів за відкриття та обслуговування рахунки; швидкості і якості обслуговування і т.д.
2
Не пошкодуйте часу і зусиль, щоб навести довідки. Проаналізуйте отриману інформацію і на її основі складіть попередній список з декількох банків з найбільш вигідними умовами. По можливості особисто відвідайте відділення кожного з цих банків, проконсультуйтеся, складіть враження про рівень професіоналізму співробітників.
3
Дуже важливий момент - перспектива. Вам слід заздалегідь врахувати, які банківські послуги можуть знадобитися в майбутньому. І, відповідно, зверніть увагу на фінансові установи, де всі ці послуги можна отримати.
4
Слід приділити особливу увагу надійності банку. На жаль, жодна комерційна організація, навіть, здавалося б, найбільш надійна і солідна, з бездоганною репутацією, не застрахована від розорення. Тим не менш, великі банки потрапляють в таку невеселу ситуацію набагато рідше, ніж дрібні. Крім того, крах великого банку може спричинити негативні наслідки для дуже великої кількості людей, що загрожує соціальним вибухом, тому, як правило, держава докладає всіх зусиль, щоб утримати його «на плаву». В цілях безпеки буде розумніше відкрити рахунок саме у великому, відомому банці .
5
Якщо є можливість, скористайтеся послугами консультанта, досвідченого в банківській сфері. Компетентна людина може скласти досить об'єктивну інформацію про банці , проаналізувавши такі дані, як: термін роботи (рік, два або десятиліття), співвідношення його пасивів і активів, представництво в числі засновників (наскільки це солідні люди), частота зміни в ньому керівників вищої ланки (керівники, топ-менеджери), входження банку в систему страхування внесків і т.д.
6
Нарешті, треба врахувати і такі показники, як місце розташування відділень банку; швидкість з'єднання з потрібним фахівцем при спробі додзвонитися; час, який йде на очікування в черзі, і т.п. Все це теж важливо при вирішенні питання про вибір фінансової установи, адже не дарма кажуть «час - гроші».