Як додати в грі гроші.

Гроші та інші заслуги в грі, як правило, добуваються поступово і з великими труднощами. А так хочеться часом скористатися всіма можливостями, та швидше. Як зробити гроші в грі, щоб купувати там все необхідне?
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна програма ArtMoney.
Інструкція
1
Існує наступна програма для грошей в іграх - ArtMoney. Включіть її та одночасно завантажте свою гру. Натисніть на комбінацію клавіш ALT + TAB і зайдіть на ArtMoney. У верхньому рядку, яка знаходиться під панеллю кнопками, написана команда: «Вибери процес». Вибирайте із списку свій процес з грою.
2
Далі тисніть на кнопку «Шукати» і набирайте необхідне для пошуку число. У рядку «Тип» рекомендується вибрати ціле значення. Але в цьому списку можна вибрати й інший тип. Подивіться, скільки монет в даний момент знаходиться зараз в грі. Необхідно вибрати саме це число грошей. Наприклад, нехай у вас буде 19 050 монет.
3
Можна вибрати вкладку «Ваш набір». Тоді в віконці вибирайте той тип змінної, яке цікавить. Але для грошей ставте крапку на 4 байта. Порядок байт - нормальний. Натисніть ОК.
4
Тепер з'явиться нове віконце зі шкалою. При повному заповненні шкали пошук закінчиться. Натискайте на кнопку OK.
5
Відкриється велику кількість чисел. Вони все зовсім не потрібні, необхідно тільки одне з них. Тепер треба витратити в грі гроші. Купіть що-небудь. Значення грошей в грі поміняється. Приміром, грошей стане 19000. Натискайте на кнопку «Відсіяти» і набирайте це значення. Потім натискайте OK.
6
Відсіювати до тих пір, поки загальне число не стане зменшуватися. Потім переміщайте числа з лівої колонки в праву, натискаючи кнопку із зображенням стрілочки, яка означає «Додати».
7
В правій колонці робіть з числами все, що завгодно: змінюйте, видаляйте, копіюйте, заморожувати значення, щоб гра не змогла його змінити. Злом грошей в іграх відбувається дуже простим способом. Наприклад, поставте максимальну кількість грошей: 999999999. Тобто виділіть значення, зробіть на ньому два клацання мишею і міняйте.
8
Таблицю можна зберегти, щоб знову нічого не шукати, а просто завантажити. Натискайте на кнопки «Зберегти» і «Завантажити» на нижній панелі вікна.
9
Зайдіть в гру і спостерігайте за збільшенням ваших грошей. Програма ArtMoney дозволила зламати гру і додати стільки грошей, скільки необхідно.
Корисна порада
Викачуйте програму ArtMoney на її офіційному сайті: http://www.artmoney.ru/r_download.htm