Як в'язати на северянке. інструкція по роботі на в'язальної машинці северянка.

«Сварник» є однією з найперших, якщо не найпершою з вітчизняних в'язальних машин. Майже одночасно з'явилися на світ такі моделі, як «Сварник-1» і «Сварник-2». Їх відмінність між собою полягає у вдосконаленій игольнице і доопрацьованій каретці другої моделі. Однією з головних особливостей такої машини вважаються рухливі пластини і 210 голок.
Вам знадобиться
  • - машинка «Сварник»;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Для в'язання на машинці «Сварник» пряжу розкладають по відкритим голкам. Після чого машинка починає піднімати пластини, відтягуючи полотно і, одночасно, просуваючи нитка під саму пластину. Така машина утворює петлі методом особливого руху власних голок, так і виходить загальний вигляд полотна.
2
Вязальная машина «Сварник» універсальна тим, що здатна робити візерунки достатнього обсягу, оскільки володіє рухливими пластинами, які й контролюють процес оттяженія полотна. Для прикладу, вона може створювати візерунки пресового типу, які характеризуються накопиченням шести накидов.
3
«Сварник» дозволяє в'язати і кілька невеликих елементів одночасно, наприклад рукава з поличками. Це досягається завдяки ручному процесу прокладки нитки в голки. Вона може робити вирізи горловини, вертикальні типи розрізів і навіть використовувати пряжу відразу від двох різних мотків нитки. Пригадується такий вид в'язальної машини і для створення кольорових моделей з декількох мотків різних кольорів. Кольорові ділянки виробів будуть виходити рівномірно і без особливих труднощів.
4
Основним видом переплетення, яке можна зробити за допомогою «Сварник», стане гладь на кулірної основі. При цьому будуть виходити ідеальні візерунки пресового типу, завдяки переключенню кареточного важелів.
5
Машинка володіє Деккером, тобто інструментом для переносу петель. Голки в машинці висуваються відповідно до заданого візерунком, що забезпечує простоту роботи на ній. Все це дозволяє вручну створювати ажурні, ткацькі, жакардові та інші види переплетень.
6
Основні операції, доступні на « Сварник »: набір петель і усунення дефектів, провязка початкового ряду і закриття петель, зменшення і додаток петель, оформлення краю і полотна по низу вироби, створення хибної гумки або подвійного краю, в'язання з додатковою ниткою або зубчастим краєм, петлі і розрізи, легке зняття готового полотна, в'язання декількох деталей одночасно, переплетення, орнаменти та візерунки, а також горизонтальне і вертикальне з'єднання смуг кольорового типу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=27KsWcFNzlo
Зверніть увагу
Пряжу для в'язання на «Сварник» краще брати щільністю не вище 100 грам на 300 метрів.