Як в'язати першу петлю.

Навчитися в'язати дівчата і жінки хочуть, щоб створювати оригінальні моделі одягу та аксесуари і економити при цьому грошові кошти. Будь-яке ручне в'язання, як спицями, так і гачком, починається з освіти першої петлі.
Вам знадобиться
  • - клубок нитки;
  • - спиці;
  • - гачок.
Інструкція
1
Відмотайте клубок. Необхідно залишити кінець нитки, який буде приблизно в 2 рази більше ширини в'язаного вами вироби. Одягніть нитку на великий і вказівний пальці лівої руки. Нитка, що йде від клубка, повинна лежати на вказівному, а її кінець - звисати ближче до великого пальця. Іншими трьома пальцями притримуйте нитки.
2
Візьміть 2 спиці в праву руку. Введіть спиці знизу вгору і зліва направо під нитку у великого пальця. Зверху захопіть нитку, яка натягнута між великим і вказівним пальцем. Витягніть захоплену нитка знизу через петлю біля великого пальця (таким же способом, яким ви вводили спиці).
3
Зніміть спицями петлю з великого пальця. Затягніть отримані петлі кінцем нитки. Перша петля на спицях являє собою не одну, а дві петлі. Сильно затягувати петлі не слід, але і занадто вільними їх теж робити не варто. Намагайтеся в'язати рівний ряд.
4
Продовжуйте в'язати інші петлі тим же способом, що і першу петлю. Після закінчення 1-го ряду зніміть одну спицю, яка бути робочою для набору петель. Якщо ви хочете навчитися в'язати гачком, переходьте до наступного кроку.
5
Зробіть першу петлю за допомогою гачка. В'язати гачком першу петлю, як і спицями, нескладно. Залишати велику довжину нитки немає необхідності. Затисніть кінець нитки великим пальцем лівої руки до середньої фаланги вказівного пальця. Оберніть вказівний палець ниткою за годинниковою стрілкою так, щоб вийшла петля, і перекиньте робочу нитку через вказівний палець.
6
Візьміть гачок у праву руку. Введіть його під петлю справа наліво. Зачепите зверху робочу нитку і протягніть її через петлю зліва направо. Вийшла перша петля, яку необхідно тільки затягнути ниткою. Продовжуйте в'язати повітряні петлі, простягаючи робочу нитку на вказівному пальці через петлю на гачку.