Як швидко вивчити пісню.

Головною проблемою при вивчанні нової пісні може стати нестача навичок гри на гітарі, піаніно або іншому інструменті, використовуваному як акомпанементу, але це легко поправити багаторазовими тренуваннями і повторами.
Інструкція
1
Детально вивчіть пісню , перш ніж звертатися до інструмента. Прослухайте або прочитайте її кілька разів, щоб вона добре відклалася в голові, і щоб під час опрацювання техніки гри і заучування вас не відволікало незнання тексту або мотиву.
2
Щоб запам'ятати слова, краще виписати їх на листочку окремо від нот і акордів. Завчіть текст так, як ви б запам'ятовували віршований твір, але злегка наспівуючи його. Тексти пісень заучуються досить легко, якщо протягом дня більше десяти разів прослухати її аудіозапис і спробувати проговорити або проспівати про себе. Якщо ж записи немає, просто повторюйте слова, намагаючись якомога рідше підглядати в листок.
3
Стратегія заучування музики буде залежати від того, що ви вибрали в якості об'єкта - пісню акордами або просто соло до пісні. Якщо ви збираєтеся вивчити акорди, в першу чергу перевірте свої знання їх позначень і навички їх постановки. Незнайомі нові акорди ретельно відпрацюйте. Після чого перевірте навички виконання переходів з акорду на акорд. Іноді буває, що окремо акорди музикант бере з легкістю, а швидка зміна одного на інший може викликати утруднення.
4
Після того як складні переходи відпрацьовані, підключайте гру правої руки. Така послідовність дій застосовна як до розучування пісні на гітарі, так і до фортепіанної грі. Починайте виконання в повільному темпі, не прискорює доти, поки руки не запам'ятають руху наосліп. Тільки після цього раз від разу збільшуйте швидкість до потрібної.
5
При розучуванні соло розбийте його на кілька відрізків. Набагато легше пісню вчити по частинах, які після освоєння просто з'єднайте воєдино.
6
Щоб швидко вивчити пісенне твір - наслідуйте оригінальному виконанню. Тобто включайте аудіо- або відеозапис пісні і паралельно їй спробуйте зіграти і заспівати те, що ви вивчили до цього чи тільки намагаєтеся запам'ятати.