Як включити в скайпі музику. Як програвати музику в скайпі.

Skype - це програма, яка на сьогоднішній день користується великою популярністю серед користувачів ПК та інтернету. З її допомогою користувачі можуть вільно спілкуватися один з одним. Вона дає можливість організації відеозв'язку, здійснення дзвінків навіть на мобільні або стаціонарні телефони. Ви можете передавати співрозмовнику не тільки зображення, отримане веб-камерою, але навіть включити музику .
Інструкція
1
Перевірте підключення до мережі інтернет. Якщо у вас немає програми Skype на комп'ютері, то закачайте її безкоштовно і встановіть. Запустіть програму Skype на своєму комп'ютері (для цього зареєструєтесь). Рекомендується виписати пароль і логін, а не сподіватися на власну пам'ять.
2
Для програвання музики запустите програму Virtual Audio Cable. Вона проста в обігу і має дуже гнучкі настройки. Пам'ятайте, що вона поки є платною.
3
Скористайтеся програмою Skype Audio Player для прослуховування музики. Для цього встановіть на комп'ютер NET.Framework. Створіть чат-з'єднання з співрозмовником, а потім запустіть Skype Audio Player. Зовні він схожий на звичайнісінький програвач, де ви можете включити трек, перемотати його, зупинити (поставити на паузу) або вибрати іншу композицію. Відрегулюйте в відповідному вікні гучність звуку за допомогою двох бігунків.
4
Скористайтеся для відтворення музики в Skype такою функцією, як Share Music, яка підтримується завдяки програмі Pretty May Call Recorder for Skype. Вона також є платною.
5
Як варіант, для включення в Skype музичних треків запустите програму Pamela for Skype (дана утиліта є безкоштовною). Попередньо, скачайте програму, а під час її установки підтвердіть можливість її використання іншими програмами. Запустіть і перейдіть в розділ «Меню». В даному розділі вибираєте поле «Інструменти», а потім «Показати програвач емоцій». Там ви зможете переглянути вже доступні для прослуховування звукові файли, а також додати й власні звукові файли. Після запуску програми Skype клікніть два рази з того чи іншого звуковому файлу для його відтворення.
Корисна порада
Якщо ви вирішили скористатися платною програмою, придбати її ви можете декількома способами. Найзручнішими будуть оплата електронними грошима або кредитною карткою.