Як в пісню вставити картинку.

Деякі відеокліпи створюються шляхом об'єднання звукової доріжки і декількох зображень в єдиний файл. Така методика дуже широко поширена при створенні «домашніх» презентацій.
Вам знадобиться
  • Movie Maker.
Інструкція
1
Якщо ви не прагнете створити відео високої якості, використовуйте програму Movie Maker. Дану утиліту можна завантажити з офіційного сайту компанії Microsoft. Виконайте установку цієї програми і запустіть її.
2
Після входу в основне меню Movie Maker відкрийте пункт «Файл». Виберіть підпункт «Додати в проект». Через деякий час запуститься вікно провідника. Відкрийте каталог, що містить потрібний музичний трек. Виділіть файл і натисніть кнопку «Додати».
3
Виконувати ці дії додавання до складу нового проекту решти музичних файлів або зображень. Переконайтеся в тому, що всі потрібні дані відображаються в головному меню Movie Maker.
4
Активуйте розгорнуте відображення смуги візуалізації. Спочатку активуйте цю панель, використовуючи меню «Вид». Тепер клацніть по іконці «Розгорнути», розташованої поруч з вказаною смугою. Перемістіть зображення в полі «Відео». Дотримуйтесь при цьому потрібну вам послідовність.
5
Додайте до поля «Звук» музичні треки. Найкраще заздалегідь підготувати аудіофайли. Для цього використовуйте будь редактор, що дозволяє обрізати треки і вносити в них певні корективи.
6
Для кожного конкретного зображення встановіть власний час показу. Цей метод забезпечить появу певного кадру в потрібній частині звукової доріжки. Натисніть кнопку «Перегляд», щоб виконати попередній показ кліпу.
7
Знову відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти відео». Заповніть форму, що з'явилася. Не забудьте поставити прапорець поруч із пунктом «Найкраща якість відео». Якщо цього не потрібно, самостійно задайте параметри відеокліпу.
8
Натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть запуск процесу об'єднання елементів презентації. Після виконання потрібних дій програма автоматично відкриє каталог, що містить кінцевий відеофайл. Запустіть його і перевірте якість кліпу.