Як швидко переставляти акорди.

Складною для новачків-гітаристів завданням можуть стати переходи від одного акорду до іншого. Тому знання про швидкої і ритмічної їх зміні принесе вам величезну користь і заділ на майбутнє на музичному терені.
Інструкція
1
Якщо ви хочете навчитися переставляти акорди з більшою швидкістю, вам необхідно спочатку навчитися правильно виконувати твори в повільному темпі. На початкових етапах краще не співати, а доводити до досконалості гітарну частину. Ретельно стежте за положенням усіх своїх пальців, це дозволить позбутися від побічних шумів. В результаті звук гітари буде чітким, навіть коли ви підвищите темп гри. Крім того, ви привчіть себе поводитися з інструментом так, щоб не виникало незручностей і болю.
2
Звикайте готуватися до зміни акорду на деякий час раніше, ніж має припинитися його звучання. Це дасть вам час для того, щоб направити думку на потенційне розміщення пальців. Міняйте положення пальців тільки в самий крайній момент. Повторіть цю дію достатнє число разів, поки не досягнете бажаного рівня. Тільки наполеглива практика, при якій однакові вправи повторюються раз за разом приводить до успіху.
3
Запам'ятовуйте акорди по два. Кожна нова апплікатура повинна виконуватися бездоганно. Для цього щільно притискайте струни в потрібних місцях. Пальці розташовуйте так, як вам зручно. Зрозумівши, яке положення найбільш комфортно для вас завжди затискайте акорд саме таким чином. Це сприяє розвитку механічної пам'яті. Незабаром ви зможете грати на інструменті, що не дивлячись на гриф.
4
Почніть поступово підвищувати швидкість гри на гітарі. Якщо ви вже можете зіграти близько десятка співзвучь, жодного разу не зробивши помилку, збільшуйте темп виконання. Відпочивайте, коли вважаєте, що потрібно зробити перепочинок. Не ігноруйте виникають у руках болю. Вони сигналізують про те, що ви робите щось неправильно. Вам слід знайти, що саме не так, і згодом грати з урахуванням минулих помилок.