Як в'язати жіночі кепки.

Головні убори не тільки захищають від негоди, але і прикрашають зовнішність людей. Їх можна придбати в магазині або зробити своїми руками. В'язати жіночі кепки , шапочки і берети не складно, вироби виконують як спицями, так і гачком. В'язані кепки вдало підкреслюють спортивний стиль.
Вам знадобиться
  • - панчішні, кругові або прямі спиці;
  • - гачок;
  • - пряжа;
  • - пластиковий козирок.
Інструкція
1
Зв'яжіть жіночу кепку спицями. Попередньо придумайте модель, візерунок і підберіть нитки потрібного кольору. Кепка може щільно облягати голову або бути вільною, як модель «Гаврош».
2
Зв'яжіть зразок для визначення щільності в'язання. Виміряйте окружність голови і розрахуйте необхідну кількість петель.
3
Наберіть петлі, розподіліть їх на чотири спиці. В'язати жіночі кепки можна і на прямих спицях, по закінченні роботи в цьому випадку доведеться виконати задній шов. В'яжіть по колу кілька рядів гумкою.
4
Вільну кепку зв'яжіть як берет. Розділіть петлі на шість частин і виконайте рівномірні надбавки петель. Включайте нові петлі в візерунок.
5
Через 5-6 сантиметрів пров'яжіть полотно без додавання петель. Потім починайте збавляти петлі, пров'язуючи їх разом по дві шість разів у кожному другому ряду. Решта петлі стягніть робочою ниткою.
6
Якщо ви в'яжете облягаючий кепку, робити додавання після гумки немає необхідності. На потрібній висоті рівномірно збавте петлі, розподіливши їх на шість частин. Завершіть в'язання кепки як у попередньому випадку.
7
Для козирка наберіть потрібну кількість петель по нижньому краю гумки. В'яжіть козирок укороченими рядами, знімаючи дві останні петлі на додаткову спицю. Зв'яжіть виворітну сторону козирка подовженими рядами, пров'язуючи зняті петлі.
8
Вкладіть в козирок щільний пластик потрібної форми. Отвір зашейте потайним швом. Просмикніть кілька ниток спандекса через лицьові петлі першого ряду гумки, добре їх закріпіть.
9
В'язати жіночі кепки гачком легше з центру. На кільці з повітряних петель зв'яжіть коло з стовпчиків з накидом. Потім рівномірно збільшуйте кількість стовпчиків. Основну частину кепки в'яжіть обраним узором.
10
Виконайте убавленія, пров'язуючи один стовпчик з накидом над двома з попереднього ряду. Закінчите в'язання кепки стовпчиками без накиду. Посередині зв'яжіть козирок, закругляя його краю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OtqVMYAH_xU